İşte Esnek Paket Yalın ADSL

İşte Esnek Paket Yalın ADSL

Kategori: DSL Kampanyaları

Esnek Paketler 69,9 TL'den başlayan fiyatlarla

69,9 TL / 1 AY

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir

İşte Esnek Paket Yalın ADSL

Esnek Paketler 69,9TL'den başlayan fiyatlarla.

Nasıl Çalışır?

 • ​Turkcell Yalın ADSL esnek paketinizde aynı fatura ayı içinde 25GB kotanız bittiğinde hızınıza göre 10TL/15TL karşılığında paketinize yeni kota otomatik ekleniyor. Ek kota ve ek ücretlendirme aşağıdaki tabloya göre ilerliyor. + 10TL/15TL karşılığında yeni kotalar eklenerek internet kullanımı devam ediyor en son +100GB ek kota bittiğinde paket limitsiz oluyor.
 • Bir sonraki ay yine 25GB baz paketi ile başlıyorsunuz.
 • Taahhüt Süresince ilgili ay içerisinde yukarıdaki paketteki 25’ın GB’ın dolması halinde devam eden kullanımlar için Aylık Toplam Kampanya Bedeli’ne 8 Mbps’ye kadar hız seçeneğinde her bir kademe başına tüm vergiler dahil 10TL(onTürkLirası), 16 Mbps’ye kadar hız seçeneğinde her bir kademe başına tüm vergiler dahil 15TL(onbeşTürkLirası)  eklenecek olup, ilgili ay sona erdiğinde kullanım miktarının aşağıdaki tabloda belirtilen kademelerden hangisinin içerisinde kalındığına göre ilgili ay için aşağıdaki tabloya göre oluşacak toplam bedel  Abone’ye faturalanacaktır.


  Hız​​Kademeli Kullanım MiktarıMevcut İndirimli Tarife Bedeline Kullanılacak Kotaya Göre Ek Bedel(tüm vergiler dahil)​​Mevcut İndirimli Tarife Bedeli ile Kullanılan Kotaya Göre Faturalanacak Ek Bedelin Toplamı(tüm vergiler dahil)
  ​8 Mbps'ye kadar​75 GB’a kadar10 TL​​79,90 TL
  ​8 Mbps'ye kadar​125 GB'a kadar​20 TL89,90 TL​
  ​8 Mbps'ye kadarLimitsiz​​30 TL​99,90 TL
  ​16 Mbps'ye kadar​75 GB’a kadar​15 TL​89,90 TL
  ​16 Mbps'ye kadar​125 GB'a kadar​30 TL104,90 TL
  16 Mbps'ye kadar​Limitsiz45 TL​​119,90 TL

 • Taahhüt süresi sona erdikten sonra ise tercih edilen paketin tarife fiyatı üzerine8 Mbps’ye kadar hız seçeneğinde her bir kademe başına tüm vergiler dahil 10TL(onTürkLirası), 16 Mbps’ye kadar hız seçeneğinde her bir kademe başına tüm vergiler dahil 15TL(onbeşTürkLirası)  eklenecektir.​

​Hız​​Kademeli Kullanım MiktarıAylık İndirimsiz Tarife Bedeline Bedeline Kullanılacak Kotaya Göre Ek Bedel(tüm vergiler dahil)​Aylık İndirimsiz Tarife Bedeli ile Kullanılan Kotaya Göre Faturalanacak Ek Bedelin Toplamı Bedel(tüm vergiler dahil)
​8 Mbps'ye kadar​75 GB’a kadar10 TL​95,00 TL
​8 Mbps'ye kadar​125 GB'a kadar​20 TL105,00 TL
​8 Mbps'ye kadarLimitsiz​​30 TL115,00 TL
​16 Mbps'ye kadar​75 GB’a kadar​15 TL102,00 TL
​16 Mbps'ye kadar​125 GB'a kadar​30 TL117,00 TL
16 Mbps'ye kadar​Limitsiz45 TL​132,00 TL

Hız(*)​​KotaAylık indirimsiz Tarife Fiyatı​Aylık İndirimli Tarife Bedeli​​Modem Kullanım Ücreti​Aylık Toplam Kampanya Bedeli Tarife Bedeli Üzerinden Sağlanan Aylık İndirim Bedeli**​
 8 Mbps'ye kadar​25 GB​​85 TL​64,9 TL​5 TL​​69,9 TL​20,1 TL
 16 Mbps'ye kadar​​25 GB​87 TL​69,9 TL​5 TL​74,9 TL​17,1 TL

(*) Yukarıdaki tablodaki İnternet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
(**): İndirim tutarı, Kampanyada sunulan Tarifenin güncel raf bedeli ile Kampanya kapsamında sunulan indirimli Tarife bedeli arasındaki farkı göstermektedir.

 • ​İhtiyacına göre artan kota ve fiyat yapısıyla işiniz de cebiniz de rahat etsin
 • İş telefonu aylık 1 TL
 • İşin Cebinde Çalsın hizmeti ücretsiz
 • Aktivasyon, kurulum ücretsiz

 • ​Kampanyadan kurumsal yeni ve mevcut xDSL müşterileri, Yalın ADSL altyapı uygunluğuna göre yararlanabilir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Kampanyada tüm vergiler dahil 120 TL aktivasyon bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanyada tüm vergiler dahil 150 TL kurulum bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi (KÇM), Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından başvurularla katılım sağlanabilir.
 • Yeni Yalın ADSL müşterilerine sunulan iki kampanyamız da bulunmaktadır:
  • Sabit İnternet Alana 24GB Hediye:  9 Mart 2018 itibariyle, mevcut mobil müşterilerin Turkcell Esnaf Paketleri Kampanyası, Kurumsal İşte Paketler Numara Taşıma Kampanyası ve Kurumsal İşte Paketler Kampanyası'ndaki paketlerine ek olarak 12 ay boyunca aylık 2GB daha hediye edilecektir. 12 ay boyunca 2GB hediyesinden yararlanabilmek için, sabit internet aktivasyonu sonrası size iletilen SMS içerisindeki promosyon kodunu alarak, ESNAF 2GB yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Promosyon kodunu yazmanız ve 2200’a SMS atmanız gerekmektedir.Detaylı bilgi için tıklayın.​
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya taahhütnamede belirtilen sürece uygun fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 5 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında kampanya içinde paketler arası geçiş yapılabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti uygulanır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanyadan diğer geçişe uygun xDSL kampanyalara geçiş mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz Paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Sunulan hizmet ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ve/veya yeni sabit telefon numarası tahsis etmek suretiyle sabit telefon hizmeti aldığınız durumunda aylık tüm vergiler dahil 1 TL sabit telefon kullanım ücreti olarak yansıtılacaktır. Ayrıca sabit telefon hizmeti kullanan müşteriler 1 hatları için İşin Cebinde Çalsın Hizmetinden de ücretsiz yararlanılacaktır. 12 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da sabit telefon hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan  tarife indirimi ve işin cebinde çalsın hizmeti de sonlanacaktır. Sabit telefon görüşmeleri yeni sabit telefon hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut sabit telefon hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut sabit telefon hizmeti tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm sabit telefon hizmeti tarife detaylarına ve ek alınabilecek dakika paketi detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır. İşin cebinde çalsın hizmeti sadece Turkcell yönüne yapılan yönlendirmeleri kapsar. Diğer sabit ve mobil operatörlere yapılan yönlendirmelere Konuştukça Öde tarifesinden ücretlendirilir.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, internet tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​

Sayfayı kaydırın