Superonline İşte Yalın ADSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

Superonline İşte Yalın ADSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

Kategori: Diğer Kampanyalar

İnternet Keyfini Yaşamaya Devam Edin!

12 Ocak 2024 tarihinde sona ermiştir

Superonline İşte Yalın ADSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

İnternet Keyfini Yaşamaya Devam Edin!

Fiyatlar

​İndirme Hızı​
​​Kota
​​Taahhüt Süresi
​​Kampanya Fiyatı*
​8 Mbps’ye Kadar​​​Limitsiz​
​12 Ay​
​​İlk 6 ay 190 TL, sonraki 6 ay 250 TL
12 Mbps’ye Kadar​​​​Limitsiz​
12 Ay​​​​İlk 6 ay 190 TL, sonraki 6 ay 250 TL
​​16 Mbps’ye Kadar
​​Limitsiz​
12 Ay​​​​İlk 6 ay 190 TL, sonraki 6 ay 250 TL

 
* Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 15,25 TL modem kullanım ücreti dahildir. Tabloda belirtilen Hız, indirme (download) hızını gösterir.

 • ​Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL İnternet müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
 • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikâyet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15,25 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır
 • Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 420 TL nakil ücreti uygulanır
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır. ​
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya Turkcell Superonline tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor