İşte Yalın VDSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

İşte Yalın VDSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

Kategori: Diğer Kampanyalar

İşte Yalın VDSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir

İşte Yalın VDSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

İşte Yalın VDSL’e Devam Süper Fırsat Kampanyası

Fiyatlar

​Hız
Kota​​Tarife Ücreti
​12 Ay Kampanya Fiyatı *      
​24 Mbps’ye kadar
Limitsiz​269 TL​İlk 6 ay 125 TL,
İkinci 6 ay 135 TL​
35 Mbps’ye kadar​Limitsiz​279 TL​​İlk 6 ay 130 TL,
İkinci 6 ay 140 TL
​50 Mbps’ye kadar
​Limitsiz
309 TL​İlk 6 ay 140 TL,
İkinci 6 ay 150 TL​


(*): Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 8TL modem kullanım ücreti dahildir. 

 • ​Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline VDSL / Yalın VDSL / Yalın ADSL İnternet müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
 • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikâyet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 150 TL faturaya yansıtılır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır. ​
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya Turkcell Superonline tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
Sayfayı kaydırın