İşte TV+’lı Olmanın Tam Zamanı Kampanyası

İşte TV+’lı Olmanın Tam Zamanı Kampanyası

Kategori: Diğer Kampanyalar

Işık hızında Fiber internet ve 150'dan fazla canlı kanal, binlerce film, dizi, belgesel ile TV+ keyfini doyasıya yaşayın.

360 TL / 1 AY Hemen Başvur

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir

İşte TV+’lı Olmanın Tam Zamanı Kampanyası

En yeni filmler, ödüllü diziler, en sevilen animasyonlar, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber kanalları ve daha fazlası TV+’ta. Ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden canlı kanalları 24 saate kadar geri alabilir; istediğiniz programları kaydedebilir; telefondan, tabletten ve bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz. Üstelik ilk 1 ay boyunca tüm kanallar açık!

Nedir

​​​​​​

​​

​Kampanya Özet Fiyat Tablosu
12 Ay Taahhütlü
 
TV+ HD keyfi (Skyworth 4416)

​Hız*

Kota
​Aylık Toplam 
İndirimli Kampanya Fiyatı**
(Fiber İnternet +
İşte TV+ Sinema Paketi)

​Aylık Toplam 
İndirimli Kampanya Fiyatı**
(Fiber İnternet +
İşte TV+ Ekstra Paketi)

50 Mbps
Limitsiz
-
360 TL
100 Mbps
​Limitsiz
​-
380 TL


 (*): Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
(**): Kampanya fiyatı aylık olup fiyata tüm vergiler ve Wi-Fi 5 veya Wi-Fi 6 için 30 TL modem kullanım ücreti dahildir. Tabloda belirtilen Hız, indirme (download) değerini ifade eder.
Kampanya kapsamındaki 50 Mbps hızlar için upload değeri 10 Mbps, 100 Mbps hız için 20 Mbps’dir.
Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı'na tüm vergiler dahildir.
Kampanya kapsamında sunulan Fiber internet, Modem, TV+ paketleri ve TV+ Kutusuna ilişkin tüm vergiler dahil bedeller (aylık Tarife bedelleri ve aylık indirim bedelleri) Kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır.

Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​​

​Turkcell Fiber Limitsiz Paketler ve TV+’ın eğlenceli dünyası bir arada çok özel fiyatlarla!
TV+ ile iş yerinizde televizyon keyfini doyasıya yaşar üstelik bu hizmetleri sadece tek faturada ödeyebilirsiniz!
TV+ teknolojik altyapısı sayesinde hızlı deneyimin yanısıra;

 • Müşteri geldiğinde durdurabilmenizi
 • Geri alarak izlediğiniz programın kaçırdığınız bölümünü izleyebilmenizi
 • Saat ve kanal bağımsız dilediğiniz programı kaydedebilmenizi sağlar.

 • ​Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ ve Fiber İnternet hizmetine 12 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya’dan ticari sicil gazetesinde yer alan işyeri adresimizin ANK-CANKAYA1_HURRIYET, IZM-KONAK, IZM-MANAVKUYU, ANK-INCEK, ISTAD-KUCUKBAKKALKOY, ANT-YENIGUN, IZM-YESILOVA, IZM-GEDIZ, ANK-BILKENT, ANT-MERKEZ, ANK-CAYYOLU, IZM-KONAK_CINARLI, MNS-UNCUBOZKOY, AVCILAR FIRUZKOY_Airpon_E-HP, IZM-MTK, ISTAD-SANCAKTEPE, ISTAD-ICERENKOY, SAKARYA_E-HP, DTPLZ-DGLOB_E-HP, BRS-BESEVLER, ANT-MEYDANKAVAGI, BRS-ATAEVLER, AVCILAR CIHANGIR_Airpon_E-HP, IZM-INONU CADDESI, IZM-GAZIEMIR EVKA7, MNS-MERKEZ DOGU, IZT-IZMIT MERKEZ, ANK-CUKURAMBAR, SVS-ARYA-2021, BLK-BND PASAKONAK, ANK-YILDIZ, ESK-YENI BAGLAR, ISTAV-SULTANGAZI_AIRPON_E-HP, EDI-MERKEZ , ISTAV-ZEYTINBURNU1, ANK-CANKAYA2_OVECLER, BRS-GECIT, AYD-NAZILLI, ISTAD-USKUDAR AIRPON  E-HP, SMS-BULVARCIFTLIK, IZM-TORBALI, AYD-KUSADSI_OBEGI, BLK-BND_ISTIKLAL, ESENYURT SIRTI_Airpon_E-HP, IZM-BUCA 2_Airpon_E-HP, SMS-ATAKENT, IZT-YUVACIK, YESILPINAR_Airpon_E-HP, ANT-SAFAK_MAH-2021, IZM-ISCIEVLERI, IZM-BUCA 3_Airpon_E-HP, SMS-ATAKUM öbeklerinde olan, yeni ve mevcut TURKCELL SUPERONLINE Fiber internet aboneleri yararlanabilirler. Mevcut TV kampanyalarında yer alan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır.  Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir. 
 • İşte TV+ Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 750 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil Wi-fi 5 veya Wi-fi 6 modem için 30 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. Kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına 30 TL modem kullanım ücreti dahildir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde Fiber internet aboneliğinin devamı istenerek sadece TV+ aboneliğinin iptali istenildiği takdirde; eğer farklı bir kampanyadan yararlanılmak istenmez ise bu kampanyadan çıkarılarak İşte Fiber Hızlar Kampanyası ’na geçiş yapılır ve kalan taahhüt süresi boyunca ilgili fiber tarife için İşte Fiber Hızlar Kampanyası​ fiyatları ve koşulları geçerli olur. Bu durumda seçmiş olduğunuz TV+ Paketi için, her birinin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından bunlar için sağlanan indirim bedelleri, tüm vergiler dahil 450 TL TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler dahil 350 TL TV+ aktivasyon ücreti ve TV+ Kutusu’nun teslim edildiği tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından sağlanan TV+kutusu aylık kira bedeli indirimlerinin toplamı; seçmiş olduğunuz TV+ Paketi ve TV+ Kutusu’nun kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel tarafınıza kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Abonelik 12 aydan önce sonlandırılırsa; seçilen Tarife ve TV+ Paketi için, her birinin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından bunlar için sağlanan indirim bedelleri, tüm vergiler dahil 1350 TL Kurulum Ücreti,  tüm vergiler dahil 450 TL Aktivasyon Ücreti, tüm vergiler dahil 450 TL TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler dahil 350 TL TV+ aktivasyon ücreti ve varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafımıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ve TV+ Kutusu’nun teslim edildiği tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından sağlanan TV+kutusu aylık kira bedeli indirimlerinin toplamı; seçilen hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Skyworth kutu için 2100 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 600 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyada opsiyonel olan ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
 • Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ve/veya yeni sabit telefon numarası tahsis etmek suretiyle sabit telefon hizmeti aldığınız durumunda aylık tüm vergiler dahil 1,02 TL sabit telefon kullanım ücretsiz olarak yansıtılacaktır. Ayrıca sabit telefon hizmeti kullanan müşteriler 1 hatları için İşin Cebinde Çalsın Hizmetinden de ücret yararlanılacaktır. 12 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da sabit telefon hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan tarife indirimi ve işin cebinde çalsın hizmeti de sonlanacaktır. Sabit telefon görüşmeleri yeni sabit telefon hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut sabit telefon hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut sabit telefon hizmeti tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm sabit telefon hizmeti tarife detaylarına ve ek alınabilecek dakika paketi detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır. İşin cebinde çalsın hizmeti sadece Turkcell yönüne yapılan yönlendirmeleri kapsar. Diğer sabit ve mobil operatörlere yapılan yönlendirmelere Konuştukça Öde tarifesinden ücretlendirilir.​
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir.
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor