İşte Turkcell Fiber Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

İşte Turkcell Fiber Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Kategori: Diğer Kampanyalar

Otomatik ödeme talimatı ile Turkcell Fiber'inizin hızına hız katın!

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir

İşte Turkcell Fiber Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Siz de fiber faturanıza otomatik ödeme talimatı verin, faturanız talimatla ödensin, hızınız 1 ay otomatik olarak artsın

Şartlar

Şartlar 

  • Kampanya 02.03.2021 – 31.12.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan 100 mbps, 200 mbps  ve 1000 mbps paketleri dışındaki paketlerde olan ve hali hazırda turbo indir faydasından ve Kullandığın kadar öde kampanyasından yararlanmayan bireysel Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri  yararlanabilir
  • Belirtilen tarihler arasında otomatik ödeme talimatı veren ve faturasını talimatlı olarak ödeyen Turkcell Superonline Fiber müşterilerinin hızları 30 gün boyunca 100 mbps’ye kadar yükseltilecektir.
  • Kampanyaya katılım için otomatik ödeme talimatı verilmesi ve dönem faturasının bu talimat ile ödenmesi yeterlidir. Ek bir işlem yapılmasına ihtiyaç bulunmamaktadır.
  • Kampanya 100 mbps, 200 mbps  veya 1000 mbps hızında paket kullanan veya hali hazırda turbo indir faydasından ve Kullandığın kadar öde kampanyasından yararlanan müşteriler için geçerli değildir.
  • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

  • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, Turkcell Turkcell Uygulaması, Turkcell Superonline web sitesi ve bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vererek kampanyaya katılım sağlanabilir.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor