İşte Fiber Daha Hızlı Erken Fırsat Kampanyası

İşte Fiber Daha Hızlı Erken Fırsat Kampanyası

Kategori: Diğer Kampanyalar

Avantajlı fiyatlarla yüksek fiber hızını deneyimlemeye hemen başlayın!

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir

İşte Fiber Daha Hızlı Erken Fırsat Kampanyası

Avantajlı fiyatlarla yüksek fiber hızını deneyimlemeye hemen başlayın!

Fiyatlar

​İndirme Hızı
​Yükleme Hızı​
​​Kota
​Taahhüt Süresi​
Kampanya Fiyatı*​​
100 Mbps​​​10 Mbps
​​Limitsiz​
12 Ay​​İlk 6 ay 160 TL, sonraki 6 ay 180 TL
100 Mbps​​​20 Mbps
​​Limitsiz​
​12 Ay​
İlk 6 ay 170 TL, sonraki 6 ay 190 TL
​200 Mbps
​​10 Mbps
​​Limitsiz​
​12 Ay​
İlk 6 ay 180 TL, sonraki 6 ay 200 TL
​200 Mbps
​​20 Mbps
​​Limitsiz​
​12 Ay​
İlk 6 ay 190 TL, sonraki 6 ay 210 TL

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 12 TL WiFi 5 veya WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 

 • Kampanya 01.01.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan, taahhüdünün bitmesine 2 ay veya daha az kalan ve aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 12 TL modem kullanım (WiFi 5 veya WiFi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin yeni nesil WiFi 6 modem talep etmesi durumunda, tüm vergiler dahil 125 TL modem yeniden kurulum ücreti tek seferde faturaya yansıtılır. WiFi 6 modem kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa WiFi 6 modem kullanım ücreti indirimleri, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 150 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve “routerların” (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
Sayfayı kaydırın