SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Kampanyaya Turkcell Superonline tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilirsiniz.

  • Kampanyadan, sadece aşağıdaki kampanyalardan birinde olan, taahhüdünün bitmesine 2 ay veya daha az kalan mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir: İşte Fiber Yenileme Kampanyası, İşte Eko Paketler, İşte Esnek Paketler, İşte Avantajlı Fiber Yenileme Kampanyası, İşte Fiber Giriş Fırsat Paketi, İşinize Özel Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası, İşte Fiber Net Fiyat ile Devam Kampanyası, İşte Fiber Giriş Paketi, İşte Limitleri Kaldıran Avantajlı Yenileme Kampanyası, İşte Fiber Limitleri Kaldıran Erken Avantaj Kampanyası, İşte Fiber Limitleri Kaldıran Avantaj Kampanyası.

  • Kampanya kapsamında yeni bir kurulum ve aktivasyon işlemi yapılmadığı için bu ücretler bulunmamaktadır. 

  • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 12 TL modem kullanım (Wifi 5 veya Wifi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda mesafeli satış sözleşmesinde veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.​

  • Taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan geçişe uygun mevcut müşteri kampanyalarına geçiş yapılabilir. ​

  • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, ilk ay sunulan 100 Mbps Turbo İndir paketi ücreti, varsa WiFi 6 modem kullanım ücreti indirimleri, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

  • Kampanya kapsamında devir yapılabilir.

  • ​ Kampanya kapsamında damga vergisi bulunmamaktadır.

  • Kampan​ya kapsamında sunulan paketlerin yükleme (upload) hızı 5 Mbps'dir.​

  • ​Yeni nesil WiFi 6 modemin kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir. Mevcut müşteri olarak WiFi 6 modeme geçiş yapmak istemeniz durumunda, 125 TL modem yeniden kurulum ücreti bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

Sayfayı kaydırın