SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından katılabilirsiniz.

 • Kampanyadan, taahhüdünün bitmesine 1 ay veya daha az kalan ve aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
  Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikâyet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.

 • Kampanya kapsamında yeni bir kurulum ve aktivasyon işlemi yapılmadığı için bu ücretler bulunmamaktadır.

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15,25 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede belirtilen süreç uygulanır.

 • Taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan geçişe uygun mevcut müşteri kampanyalarına geçiş yapılabilir. 

 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı​ kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.​

 • Kampanya kapsamında devir yapılabilir.

 • Kampanya kapsamında damga vergisi bulunmamaktadır.

 • ​Evet, sabit telefon hattınızı taşıyarak ya da yeni numara tahsis ederek yararlanabilirsiniz. Yeni sabit telefon hizmeti alan aboneler için "Konuştukça Öde" tarifesinden, mevcut sabit telefon hizmetini taşıyarak geçiş yapan aboneler için ise kullanmakta oldukları mevcut Sabit Telefon tarifelerinden ücretlendirileceklerdir. Tüm sabit telefon hizmeti tarife detaylarında www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Kampanya kapsamında sabit telefon hizmeti için tüm vergiler dahil aylık 1,02TL ücret alınmaktadır.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor