Taksitli Alcatel 1T 10 Kampanyası

Taksitli Alcatel 1T 10 Kampanyası

10" Ekranı ve Bluetooth klavyesi ile Alcatel 1T 10 tabletiniz internet faturanıza ek 24 ay taksitle!

59,9 TL / 24 AY Süresi Doldu

1 Nisan 2020 tarihinde sona ermiştir

Taksitli Alcatel 1T 10 Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL müşterilerimiz için Alcatel 1T 10 tablet internet faturanıza ek 24 ay taksitle!

Fiyatlar

Marka​​ModelTaahhüt Süresi​​Aylık Cihaz Bedeli*​Toplam Cihaz Bedeli​Yeni Müşteri Peşinat Bedeli*​Yeni Müşteri Aylık Cihaz Bedeli*
Alcatel​​1T 1024 ay​59,90 TL​​1437,60 TL​719 TL29,94 TL​
*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
** Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden “yeni” müşterilerin toplam cihaz tutarının yarısı kredi kartından çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

Teknik Özellikler​​ ​​​​
Ekran​​10,1" IPS HD (1280 x 800)​
İşletim Sistemi​​​Android Oreo Go Edition
​İşlemci Hızı​​4 Çekirdek x 1.3 GHz
​Bellek (RAM)​1 GB
Dahili Hafıza (ROM)​​16 GB
​Harici Hafıza​Micro SD ( 128 GB'a kadar)​​
​Arka Kamera​​5 MP Ön Kamera (yazılım interpolasyonu ile)
Ön Kamera​​5 MP Ön Kamera (yazılım interpolasyonu ile)​
Pil​​4000 mAh​
Bekleme Süresi​450 saat​​

 • ​Kampanya 01.04.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL internet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda taksitli olarak yalnızca 1 (bir) tablet ürünü satın alabilir.
 • Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin kampanya kapsamında seçtikleri ilgili cihaz bedelinin yarısının Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartı ile ödenmesi zorunludur. Bedelin kalan yarısı müşterilerin kampanya taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturalandırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli Alcatel 1T 10 Kampanyası kapsamında verilen tablet taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Taksitli Alcatel 1T 10 Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli Alcatel 1T 10 Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Müşteri Hediyeli Cihaz Kampanyalarından birinden yararlanıyorsa Taksitli Cihaz Kampanyası’nda da ayrıca yararlanabilir.​
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​

Sayfayı kaydırın