SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Kampanyanın taahhüdü 24 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 • Hayır, Aktivasyon ücreti kampanya kapsamında alınmamaktadır. İlgili aktivasyon bedelleri kampanya iptal bedeline dahildir. Turkcell Superonline’a yeni Fiber İnternet müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 22,37 TL modem kullanım (Wifi 5 veya Wifi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede ve/veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. ​

 • Taahhüt süresi boyunca kampanya değişikliği yapılamamaktadır. Son 90 gün kala müşteri kampanya değişikliği yapabilmektedir. Taahhüt süresi boyunca sadece hız-kota değişikliği yapılabilmektedir. ​ Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş sağlanabilmektedir. Ürünler arası geçişte hizmet verilebilirliğe bağlı olarak tüm xdsl kampanyalara geçiş sağlanabilir.

 • ​Kampanya kapsamında 1015,63TL’ye kadar diğer İnternet Servis Sağlayıcı iptal indirimi sunulmaktadır.

 • Kampan​ya kapsamında sunulan paketlerin yükleme (upload) hızı 10 Mbps'dir.​ Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullanabilecektir.

 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti toplam tutarı, kampanya kapsamındaki cihaza göre tabletin taahhütnamede belirtilen rayiç bedeli, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarı, ve opsiyonel olarak sunulan Sabit Telefon Hizmeti’ni tercih etmiş olmanız halinde Sabit Telefon Hizmeti’nin aktive edildiği tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihte halen bu hizmeti iptal etmemiş olmanız halinde Sabit Telefon Hizmeti’nin aktive edildiği tarihten söz konusu ayrılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından İşin Cebinde Çalsın Servisi hizmeti için sağlanan indirim bedelleri ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • Kampanya kapsamında devir yapılamaz.

 • ​​Yeni nesil WiFi 6 modemin kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir. Mevcut müşteri olarak WiFi 6 modeme geçiş yapmak istemeniz durumunda, 350TL modem yeniden kurulum ücreti bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

 • ​Evet, internet hizmetini nakil ettirmeniz durumunda 600 TL nakil ücreti faturaya yansıtılır.

 • 1 (bir) kullanıcı en fazla 1 (bir) cihaz satın alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerli olacaktır. ​

 • Kampanya kapsamında almaya hak kazandığım cihazı, en geç teslimat anında kutusu açılmamış şekilde almak istememem halinde; “İşte Fiber Hızlar Kampanyasına” otomatik geçişiniz yapılır. Dilerseniz bu kampanyadan geçişe uygun olan farklı kampanyalara geçebilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor