SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​TV+ paketleri (Giriş, Aile ve Ekstra) ve 10 Mbps Limtisiz Fiber paketin bir arada 12 ay taahhütle sunulduğu kampanyamızdır. 

  • ​Kampanyadan ikametgah adresi Fiber İnternet altyapısının bulunduğu Adana-Huzurevleri, Adana-Kurttepe, Adana-Mahfesığmaz, Adana-Reşatbey Kurtuluş, Adana-Yeşilyurt, Ankara-Altındağ, Ankara- Hürriyet, Ankara-Öveçler, Ankara-Dikmen, Ankara-Demetevler, Ankara-Gölbaşı, Ankara-Karacaören, Ankara-İncirli, Ankara-Tepebaşı, Ankara-Şenlik, Ankara-Mehmetakifersoy, Ankara-Yapracık, Antalya-Bayındır, Antalya-Meltem, Antalya-Merkez, Antalya-Muratpaşa, Antalya-Yavuzselim, Antalya-Yenidoğan, Antalya-Zafer, Aydın-Kuşadası, Aydın-Merkez, Aydın-Nazilli, Aydın-Söke, Aydın-Yedi Eylül, Balıkesir-Adnan Menderes, Balıkesir-Bahçelievler, Balıkesir-Paşaalanı, Bursa-Beşevler, Bursa-Çekirge, Bursa-Dikkaldırım, Bursa-Hasanağa Toki, Denizli-Çamlık, Denizli-Üçler, Denizli-Yenişehir, Diyarbakır-Fırat, Diyarbakır-Kayapınar, Eskişehir-Hasan Polatkan, Eskişehir-Yenikent, Eskişehir-Yunuskent, Gaziantep-Güvenevler, Gaziantep-Merveşehir, Gaziantep-Toki Beykent2, Gaziantep-Toki Seyrantepe, İstanbul-Acıbadem, İstanbul-Avcılar1, İstanbul-Ayazağa, İstanbul-Beylikdüzü2, İstanbul-Bostancı, İstanbul-Esenler, İstanbul-Gözdağı, İstanbul-Göztepe, İstanbul-Güneşli, İstanbul-Kartal, İstanbul-Kayabaşı, İstanbul-Kuzey Tuzla2, İstanbul-Libadiye, İstanbul-Soğanlık, İstanbul-Suadiye, İstanbul-Uğur Mumcu, İstanbul-Zeytinburnu, İzmir-Alsancak, İzmir-Bornova, İzmir-Evka 4, İzmir-İnönü Caddesi, İzmir-İşçievleri, İzmir-K.Karşıyaka, İzmir-Karabağlar, İzmir-Konak, İzmir-Mithatpaşa, İzmir-Torbalı, Kayseri-Alpaslan, Kayseri-Belsın, Kayseri-Fevzi Çakmak, Kayseri-İldem, Kayseri-Mımsın, Kocaeli-Körfez, Manisa-Akhisar, Manisa-Güzelyurt, Manisa-Merkez, Manisa-Merkez Batı, Mersin-Mezitligüney, Mersin-Tece, Mersin-Yenişehir, Samsun-Atakent, Samsun-Atakum, Samsun-Bulvarçiftlik, Samsun-Duruşehir, Tekirdağ-100.Yıl, Tekirdağ-Muhittin, Tekirdağ-Reşadiye, Trabzon-Fatih, Trabzon-Söğütlü, Trabzon-Yomra, Yalova, İstanbul-Feneryolu, Ankara-Yıldız, Adana-Tellidere ,Tekirdağ-Esentepe, Samsun-Baruthane, İstanbul-Ataköy, İstanbul-Özgürlük Parkı, Ankara-4Mevsim, İstanbul Kiptaş Seyrantepe , İstanbul-Moda, İstanbul-Erenköy, Ankara-Malazgirt, İzmit-Yarımca, İstanbul- Soyak Göztepe, Adana-Seyhan Park, İzmit-Play Yolu, Gaziantep-Akkent, İstanbul-Maltepe, Antalya-Meydankavağı, Bursa-Ataevler, Ankara-Oran, Adana-Zincirlibağ, İzmir-Esentepe, İstanbul-Kozyatağı, İstanbul-Bağkur Sitesi, Edirne, İstanbul-Halkalı, İzmir-Balçova, İzmir-G.Karşıyaka, Eskişehir-SSK Blokları, İzmir-Gaziemir Evka7​ öbeklerinde olan, yeni bireysel TURKCELL SUPERONLINE Fiber internet aboneleri başvurularını TURKCELL SUPERONLINE Fiber Çözüm Merkezleri (FÇM) satış kanalından gerçekleştirmeleri durumunda yararlanabilirler. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir..

 • ​Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.​

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. 

 • ​Kampanya kapsamında TV+ cihazı aylık kira bedeli alınmak kaydıyla ücretsiz olarak verilmektedir. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. TV+ cihazı Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda Turkcell Superonline abone merkezlerine geri teslim edilmelidir. 

 • ​Kampanya içinde üst TV+ paketlerine geçiş yapılabilir. Ürünler arası geçişte hizmet verilebilirliğe bağlı olarak DSL kampanyalara geçiş sağlanabilir. ​​

 • ​Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz Turkcell Superonline TV+, fiber internet ve (varsa) Alo indirimleri, Turkcell Superonline fiber internet ve TV+ kurulum ücretleri toplamı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli son faturanıza yansıtılır.

 • ​Bu kampanya sadece yeni müşterilere açık olup mevcut Fiber&ADSL kampanyalarındaki müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz.

 • ​Kampanya kapsamında verilen 5 GB mobil internet paketi sadece Turkcell hatları için geçerlidir. Yalnızca abonelik sırasında verilen cep telefonu numarasına fayda olarak otomatik tanımlanmaktadır ve herhangi bir koşulda taşınamamaktadır. 

 • ​Fiber Internet aboneliğinin devamı istenerek Taahhüt süresi içerisinde TV+ aboneliğinin iptal edilmesi durumunda, TV+ indirimleri, TV+ kurulum ücretleri ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli Fiber üzerinde tutulacak şekilde hesaplanır, taahhüt döneminde fiber internet aboneliğinin de iptal edilmesi durumunda son faturaya yansıtılır.

 • ​Taahhüt süresi içerisinde taşınma durumunda, taşınılan bölgede fiber internet hizmeti bulunmuyorsa TV+ aboneliği iptal olacaktır. TV+ sadece fiber internet hizmeti ile verilebilmektedir. Bu sebeple ADSL kampanyasına geçilmesi durumunda, TV+ hizmetinden doğan cayma bedelleri yansıtılmayacaktır.

 • ​Kampanya kapsamında Turkcell Superonline ses hizmetinden, mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz.

 • ​Evet. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti numara tahsis durumunda uygulanmaktadır.​

 • ​Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

Sayfayı kaydırın