Superonline Fiber Uçuran Hız Paketleri Kampanyası

Superonline Fiber Uçuran Hız Paketleri Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

200 Mbps Limitsiz Fiber internet ile yüksek hız keyfini doyasıya yaşa!

330 TL / AY Süresi Doldu

30 Aralık 2023 tarihinde sona ermiştir

Superonline Fiber Uçuran Hız Paketleri Kampanyası

200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet, 12 ay taahhütle sahip olabilirsiniz. Limitler olmadan video, film, dizi, TV izleme, paylaşma, online oyun, online alışveriş, yüksek kaliteli internette dolaşmanın keyfini doyasıya yaşayın!

Fiyatlar

​​​​İndirme
Hızı
​Yükleme
Hızı
Kota​​12 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı*
​ 200 Mbps
​ 20 Mbps
​Limitsiz
330 TL
​ 500 Mbps
​ 50 Mbps
Limitsiz​350 TL
​ 1000 Mbps
 50 Mbps​Limitsiz​450 TL


(*): Kampanya fiyatı aylıktır.  Tüm vergiler ve 22,37 TL modem kullanım ücreti de dahildir.

 • ​Kampanya 29 Mayıs 2023 - 30 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan ikametgah adresi Fiber İnternet altyapısının bulunduğu BALMUMCU 2022, GAZIOSMANPASA 2021, ISTAV-ULUS 2021, ISTAV-ZEYTINBURNU1, YESILPINAR_AIRPON, ISTAV-TEM POINT, ISTAV-SULTANGAZI_AIRPON, ISTAV-SULTANGAZI_AIRPON_E-HP, ARNAVUTKOY_AIRPON, ISTAV-HASIRCILAR 2022, ISTAV-BAHCELIEVLER-MERTER, ISTAV-GUNESLI2, AVCILAR CIHANGIR_AIRPON, ISTAV-AVCILAR AMBARLI 2022, ISTAV-BUYUKCEKMECE 2022, ESENYURT PINARCINAR OBEGI 2022, KİPTAŞ ESENYURT 4ETAP_E-HP, Fİ TOWERS_E-HP, ESENYURT NEW REZIDANCE E-HP, ISTAV-ESENYURT-E-HP, ESENYURT SIRTI_AIRPON, ESENYURT MEHTERCESME-AIRPON, ISTAV-GUNESLI, ISTAV-ESENLER, MHOMC_E-HP, ISTAV-GUNESLI1, CEVIZLIBAHCE, GOZKA_E-HP, GNPAV_E-HP, BLUE LAKE_E-HP, KUCUKCEKMECE FEVZICAKMAK 2022 öbeklerinde olan, yeni bireysel TURKCELL SUPERONLINE Fiber internet aboneleri yararlanabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya online satış kanalı dışında diğer tüm bireysel satış kanallarından yapılan başvurularla katılım sağlanabilir. Kampanyaya katılım için ilgili fiber altyapınızın ayrıca 200 Mbps,  500 Mbps veya 1000 Mbps hızlarını da desteklemesi gerekmektedir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 1350 TL kurulum ücreti tamamen indirimlidir. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 450 TL aktivasyon ücreti tamamen indirimlidir. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil için 22,37 TL (WiFi 5 modem veya WiFi 6) modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin 12 ay sözünüze tüm vergiler dahil 507,81 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Tüm indirimler kampanya iptal bedeline dahildir. Taahhüt süresinden önce iptal olursa BTK hesabına uygun cayma bedeli faturalanır.
 • Kampanyadan diğer satışa açık olan fiber kampanyalarına geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında binde 9,48 oranında damga vergisi ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 600 TL yeniden kurulum ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.​
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve “routerların” (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Kampanyaya online satış kanalı dışında diğer tüm bireysel satış kanallarından yapılan başvurularla katılım sağlanabilir.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor