SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​Adana-Huzurevleri, Adana-Kurttepe, Adana-Mahfesığmaz, Adana-Reşatbey Kurtuluş, Adana-Yeşilyurt, Ankara-Altındag Ankara-Hürriyet, Ankara-Öveçler, Ankara- Dikmen, Ankara-Demetevler, Ankara-Gölbaşı, Ankara-Karacaören, Ankara-İncirli, Ankara-Tepebası, Ankara-Şenlik, Ankara-Mehmetakifersoy, Ankara-Yapracık, Antalya-Bayındır, Antalya-Meltem, Antalya-Merkez, Antalya-Muratpaşa, Antalya-Yavuzselim, Antalya-Yenidoğan, Antalya-Zafer, Aydın-Kuşadası, Aydın-Merkez, Aydın-Nazilli, Aydın-Söke, Aydın-Yedı Eylul, Balıkesir-Adnan Menderes, Balıkesir-Bahcelievler, Balıkesir-Paşaalanı, Bursa-Beşevler, Bursa-Çekirge, Bursa-Dikkaldırım, Bursa-Hasanağa Toki, Denizli-Çamlık, Denizli-Üçler, Denizli-Yenişehir, Diyarbakır-Fırat, Diyarbakır-Kayapınar, Eskişehir-Hasan Polatkan, Eskişehir-Yenİkent, Eskişehir-Yunuskent, Gaziantep-Güvenevler, Gaziantep-Merveşehır, Gaziantep-Tokı Beykent, Gaziantep-Tokı Seyrantepe, İstanbul-Acıbadem, İstanbul-Avcılar, İstanbul-Ayazağa, İstanbul-Beylikdüzü, İstanbul-Bostancı, İstanbul-Esenler, İstanbul-Gözdağı, İstanbul-Göztepe, İstanbul-Guneşli, İstanbul-İçerenköy, İstanbul-Kartal, İstanbul-Kayabaşı, İstanbul-Kuzey Tuzla, İstanbul-Libadiye, İstanbul-Soğanlık, İstanbul-Suadıye, İstanbul-Uğur Mumcu, İstanbul-Zeytinburnu, İzmir-Alsancak, İzmir-Bornova, İzmir-Evka, İzmir-İnonü Caddesi, İzmir-İşçievleri, İzmir-K.Karsıyaka, İzmir-Karabağlar, İzmir-Konak, İzmir-Mithatpaşa, İzmir-Torbalı, Kayseri-Alpaslan, Kayseri-Belsın, Kayseri-Fevzİ Çakmak, Kayseri-Ildem, Kayseri-Mımsın, Kocaeli-Körfez, Manisa-Akhisar, Manisa-Güzelyurt, Manisa-Merkez, Manisa-Merkez Batı, Mersin-Mezitligüney, Mersin-Tece, Mersin-Yenışehır, Samsun-Atakent, Samsun-Atakum,Samsun-Bulvarciftlik, Samsun-Duruşehır, Tekirdağ-100.Yıl  Tekirdağ-Muhittin, Tekirdağ-Reşadıye, Trabzon-Fatih, Trabzon-Söğütlü,Trabzon-Yomra, Yalova bölgelerinde ikamet eden yeni fiber müşterileri en yakın bayi üzerinden başvuruda bulunarak katılabilirler.

 • ​Yeni abonelikle gelen müşteriler için 300 TL kurulum ve 120 TL aktivasyon bedelleri , kampanyada 24 ay kalma sözüne ücretsizdir.  Taahhüt süresi içerisinde iptal edilirse KİB'ne ( Kampanya İptal Bedeli)  dahildir.​​​​

 • ​Kampanya kapsamında 300 TL değerindeki modem ücreti data içerisinde bulunmaktadır ve 8 TL’dir. Modem Turkcell mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Teslim edilmezse modem ücreti faturalandırılacaktır.​​

 • ​Taahhüt süresi boyunca kampanya değişikliği yapılamamaktadır. Son 90 gün kala müşteri kampanya değişikliği yapabilmektedir. Taahhüt süresi boyunca sadece hız-kota değişikliği yapılabilmektedir. 

 • ​​Hız​Taahhüt Süresi​Kota​Tarife Fiyatı
  ​10 Mbps​​​​ ​2​4 ay ​ ​​Limitsiz​129 TL
  ​20 Mbps​Limitsiz​144 TL
  ​50 Mbps​Limitsiz​189 TL
  ​100 Mbps​Limitsiz​299 TL

 • ​Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, (varsa) aktivasyon ücreti veya (varsa) taksitlendirilmiş aktivasyon ücretlerinin kalan taksitleri, (varsa) kurulum ücreti ve Hometech  marka tabletin rayiç bedeli (Hometech  vergiler dahil 299 TL) toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli son faturanıza yansıtılır​​

 • ​1 (bir) kullanıcı en fazla 1 (bir) tablet ürünü alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerli olacaktır.​​

 • ​Kampanya kapsamında devir yapılamaz. 

  • ​Kampanya kapsamında bir adet faturaya ek taksitli cihaz alınabilir. Fakat taksitli cihaz kurallarına uygun durumlarda bir adet alınabilmektedir.
  • Taksitli Cihaz için Kurallar; Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
  • *​*Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli olan (henüz ilk faturası çıkmamış) müşteriler için cihaz’ın toplam bedeline bakılmaksızın, kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • ​Kampanya kapsamında bir defaya mahsus (üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında) ilk faturaya damga vergisi yansıtılacaktır. 

 • ​Sadece Hediyeli Fiberden ADSL Kampanyası veya Yalın DSL’e geçiş yapılabilir.​​ Başka herhangi bir DSL kampanyasına geçiş yapılmamaktadır.  Müşteri bu kampanyalardan kalan taahhüt ayı boyunca internet kullanımına devam eder. 

Sayfayı kaydırın