Taksitli Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro Kampanyası

Taksitli Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Evinde internete bağlanmadığın nokta kalmasın!

13,9 TL / 12 AY Süresi Doldu

8 Şubat 2021 tarihinde sona ermiştir

Taksitli Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Türksat müşterilerimiz için "Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro" internet faturanıza ek 12 ay taksitle!

Fiyatlar

Cihaz Marka​​Cihaz ModelTaahhüt
Süresi​
​Yeni Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*​Mevcut Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*​Taksitli Toplam Cihaz Bedeli*
​Xiaomi​Mi Wi-Fi Range Extender Pro ​​12 ay13,90 TL​13,90 TL​​​166,80 TL
*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

 • ​Kampanya 01.03.2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo internet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) cihaz  satın alabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro Kampanyası kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Taksitli Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Teknik Özellikler;
 
 CPU: MT7628K 580MHz
 ROM: 2MB
RAM: 8MB
Anten Tipi: 2 adet Harici
Wireless Standards: IEEE 802.11b/g/n
Sinyal Aralığı: 2.4GHz, 300Mbps e kadar
Wireless Güvenliği: WPA-PSK/ WPA2-PSK
Güç Kaynağı: 100-240V/0.35A
Ölçüler: 80 x 54 x 70 mm

Sayfayı kaydırın