Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası

Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Elektriğiniz kesilse bile internetiniz kesilmesin!

19,9 TL / 12 AY Süresi Doldu

1 Mayıs 2020 tarihinde sona ermiştir

Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası

Elektrik kesintilerinde modeminize bağlı güç kaynağı modeminiz çalışmaya devam eder, internetiniz kesilmez. 6 saate varan kesintisiz internet Kolay kurulum imkanı Üstelik kredi kartına gerek olmadan

Fiyatlar

Marka​​ModelTaahhüt Süresi​​Aylık Cihaz Bedeli*​Toplam Cihaz Bedeli*
Tunçmatik​Nano UPS Telecom Edition​​12 ay19,90 TL​​238,80 TL 
*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.​

 

 

 • ​Kampanya 01.03.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL internet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) cihaz satın alabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası kapsamında verilen tablet taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​

 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

​Ürün Özellikleri:

​Marka/Model​Tunçmatik Nano UPS Telecom Edition
​Giriş​100-240 VAC 0.3A MAX 
​Çıkış​5V DC 2A, 6V DC 2A, 9V DC 1.3A, 12V DC 1A 
​Kapasite​6000mAh 
​Pil​Li-Polymer 
​Pil Şarj Döngüsü​≈500 defa 
​Pil Şarj Süresi​8 saat 
​Yük Koruması​>%100 >15saniye 
​Kısa Devre Koruması​Evet 
​Boyutlar (mm)​120x72x39 
​Ağırlık​265 gr

 

Sayfayı kaydırın