Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220)

Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220)

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220) Kampanyası şimdi Superonline’da. Üstelik 6 ay taksit fırsatıyla!

834,64 TL / 6 AY Süresi Doldu

26 Kasım 2023 tarihinde sona ermiştir

Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220)

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo müşterilerimiz için "Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220)" internet faturanıza ek 6 ay taksitle!

Fiyatlar

​​​
Cihaz MarkaCihaz ModelTaahhütAylık Cihaz Bedeli*Toplam Cihaz Bedeli*
SAMSUNGSamsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220)
 
3 ay₺1.513,10
₺4.539,30
SAMSUNGSamsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220)
 
​6 ay₺834,64
₺5.007,84​


*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir ve fatura ödeme tarihine göre fiyatlar değişebilir.

 • Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell Superonline, cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, Tüketici Finansman sözleşmesi şartlarını okumuş, sözleşmeyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni gelen müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri örneğinin mevzuata uygun şekilde alınmış ve abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin Turkcell Superonline kanalından aktif bir Tüketici Finansman sözleşmesi olsa bile kredi limiti yettiği durumda yeni bir Tüketici Finansman sözleşmesi ile yeni bir Financell kredili cihaz satın alabilir. Eğer müşterinin Turkcell Superonline kanalında tamamlanmayan Tüketici Finansman kredili cihaz siparişi varsa yeni bir kredili cihaz satın alımına geçmeden önce eski tamamlanmayan siparişini sonlandırması gerekmektedir. Bir müşterinin Turkcell Superonline kanalında aynı anda maksimum 6 adet aktif Tüketici Finansman kredili cihaz satın alım sözleşmesi olabilir. Müşteri Tüketici Finansman sözleşmeli 6 cihaz satın alma hakkını aynı anda aynı sözleşmede kullanamaz. 6 cihaz satın alma hakkını her bir sözleşmede birer cihaz satın alarak altı ayrı Tüketici Finansman sözleşmesiyle kullanabilir.​
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin bu kampanya için ödeyecekleri aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL altındaysa ve müşteri bazlı toplam cihaz kredi taksit ödemeleri 2.750 TL altındaysa faturalarına, internet ve diğer hizmetlerin bedeline ek olarak, Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220) Kampanyası kapsamında verilen cihaza ilişkin kredi taksiti yansıtılacaktır. Kampanyadan yararlanan müşterilerin bu kampanya için ödeyecekleri aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL üzerinde veya müşteri bazlı aylık mobil ödeme hizmet kullanımı 2.750 TL üzerinde olacak ise müşteri, cihaz kredi taksit ödemelerini Financell anlaşmalı ödeme noktalarından gerçekleştirebilecektir.
 • Cihaz kredi taksitleri, Turkcell Superonline faturasına Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmeti A.Ş (Paycell) aracılığıyla yansıtılmaktır. Taksitlerin Turkcell Superonline faturasına yansıtılabilmesi için müşterinin ödemeye aracılık yöntemiyle tahsilata onay vermiş, aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL altında, müşteri bazlı toplam cihaz kredi taksit ödemeleri 2.750 TL altında ve Paycell kullanıcı sözleşmesini imzalamış olması gerekmektedir.
 • Müşteri, Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220) Kampanyası kapsamındaki Tüketici Finansman sözleşmesini süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu cihaz kampanyasına ilişkin imzaladığı Tüketici Finansman sözleşmesinde yer alan cihazın kalan kredi taksitleri Financell tarafından müşteriye aylık faturalandırılmaya devam edecektir. Müşteri Financell anlaşmalı ödeme noktalarından kredi taksit ödemelerini gerçekleştirebilecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220)​ Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Turkcell Superonline kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Teknik Özellikler
İşlemciMediaTek MT8768T (Quad 2.3GHz + Quad 1.8 GHz)
Ram3 GB
Ekran Boyut/Çözünürlük8.7” 1340x800 (WXGA+) TFT
WiFi Only
TipTam Dokunmatik Tablet
Boyutlar212.5 x 124.7 x 8.0mm
Ağırlık366 g
Kamera8 MP AF
Ön Kamera2 MP
VideoKayıt: FHD (1920x1080)
Oynatma : FHD (1920x1080)
RadyoYok
BluetoothBT 5.0
WifiWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct
USBType C USB 2.0, 3.5mm Ear jack
A-GPS / GPSGPS + GLONASS
Dahili Hafıza32 GB
MicroSD1TB’a kadar microSD
Pil Kapasitesi5100 mAh
Garanti
24 Ay​

Bilgi;
*Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)’e  yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
*Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
*Akıllı Telefonlarda 12 ay, tabletlerde 6 aya varan  taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.
*Yasal olarak, fiyatı 12.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.Sayfayı kaydırın
Yükleniyor