Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası

Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası şimdi Superonline’da. Üstelik 36 aya varan taksit fırsatıyla!

53,89 TL / 36 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir

Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo müşterilerimiz için "Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası " internet faturanıza ek 36 aya varan taksitlerle!

Fiyatlar

​Cihaz Marka
​Cihaz Model
​Taahhüt Süresi
Aylık Cihaz Bedeli*​​Toplam Cihaz Bedeli*
​Cellularline
​Cellularline Crystal
3​ ₺            369,53 ​ ₺       1.108,59​
Cellularline​Cellularline Crystal​6​​ ₺            195,15
​ ₺       1.170,90
Cellularline​Cellularline Crystal​12​​ ₺            108,50
 ₺       1.302,00​
Cellularline​Cellularline Crystal​​24
​ ₺              67,01
 ₺       1.608,24​
Cellularline​Cellularline Crystal​​36
 ₺              53,89​ ₺       1.940,04​

 *Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir ve fatura ödeme tarihine göre fiyatlar değişebilir.

 • ​Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Financell Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği ve Financell Kredi Limiti yeterli olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) cihaz satın alabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin mevcut internet faturalarına ek olarak Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası  kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Müşteri, Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası  kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli Cellularline Crystal Kulaklık Kampanyası   ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
​Teknik Özellikler;​

​Kulaklık Türü: Kulak İçi

Bağlantı Türü: Bluetooth

Environment Noise Cancelling Teknolojisi

Kullanım Süresi: 20 Saate kadar

Pil Ömrü: 3,5 Saat

Mikrofon: Var

USB-C

4 MikrofonSayfayı kaydırın
Yükleniyor