Turbo Yükle

Turbo Yükle ile Turkcell Fiber internetin keyfini yükleme hızında da yaşamak çok kolay!

Nedir ?

Turbo Yükle

​​Turkcell Fiber kampanyaları ile birlikte satın alınabilen ve internet yükleme hızını100 Mbps’ye çıkaran Turkcell Fiber servisidir. 

​Ürün​Fiyat 
​Turbo Yükle​20 TL / Adet

 • 24 saatlik kullanım sonrasında abonesi olduğunuz Turkcell Fiber kampanya şartlarına geri dönersiniz.
 • 24 saatlik kullanım süresince kotalı paketlerdeyseniz indirme ya da yükleme yönlerinde yapacağız internet kullanımlarınız kotanızdan düşmez.
 • Turbo Yükle, bağlantını kablo ile sağladığın takdirde 100 Mbps’e kadar yükleme (upload) hızları görebilme olanağı sağlar. 
 • Turkcell Fiber hız (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Bu durumlarda 100 Mbps'ye kadar hızlar görülebilir.

​TURBO YUKLE  yazip 2220'ye kısa mesaj atarak Turbo Yükle ürününe sahip olabilirsiniz

 • 24 saat boyunca Turkcell Fiber yükleme (upload) hızınız 100 Mbps’e kadar yükselir!
 • Üstelik kotalı paketlerde olsanız bile bu süredeki kullanımlarınızda limit yoktur ve kotanızdan yemez!

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın