SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Süper Güvenlik Kampanyasından yararlanarak, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ESET Internet Security güvenlik programına çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik peşin, veya aylık taahhütsüz kullanım seçenekleri ile! ​

 • ​Bu kampanyadan mevcut ve yeni Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilir. 

 • Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olup, stoklar ile sınırlıdır.

 • ÜrünÖdeme ŞekliÜrün TutarıÜrün Kullanım Süresi​Ücretsiz Kullanım Süresi​Ürünün Toplam Tutarı*
  ​ESET Internet Security
  (Bilgisayar) ​​​
  Tek seferde (Peşin)150 TL15 ay​-​150  TL​


  ​*Fiyatlara tüm vergiler dahildir. ( % 18 KDV )

 • Kampanya 31.12.2021 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.
   
  Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni müşterileri yararlanabilir.
   
  Müşterinin 1’den (birden) fazla Fiber/DSL aboneliği olsa bile müşteri, toplamda en fazla 3 (üç) ESET Smart Security ve 5 (beş) ESET Mobile Security ürünü alabilir.
   
  Kampanyadan yararlanan Turkcell Superonline müşterilerinin Süper Güvenlik kampanyası kapsamında verilen ürünün/ürünlerin tutarları, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.

 • Kampanyaya www.superonline.net ve 0532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri üzerinden katılınabilir.

 • Kampanyada taahhüt bulunmamaktadır. Turkcell Superonline’dan aldığınız internet hizmetinizi sonlandırırsanız veya Süper Güvenlik Kampanyasını iptal ederseniz, aylık ödeme şekilli ESET ürünü de kullanıma kapatılacaktır. Süper Güvenlik Kampanya iptal bedeli alınmamaktadır. Internet hizmetinize ilişkin taahhüt bu kampanyayı etkilemez. 

 • ​Bu kampanya internet kampanyanızı etkilemez, kampanya süresi boyunca internet paketinizde değişiklik yapabilirsiniz. 

 • Turkcell Superonline’dan aldığınız internet hizmetinizi sonlandırırsanız veya Süper Güvenlik Kampanyasını iptal ederseniz, aylık ödeme şekilli ESET ürünü de kullanıma kapatılacaktır. Süper Güvenlik Kampanya iptal bedeli alınmamaktadır.

 • ​1 (bir) kullanıcı en fazla 3 (üç) ESET Smart Security ürünü alabilir. Kullanıcının birden fazla Turkcell Superonline aboneliği olsa dahi, bu kural geçerli olacaktır.

 • ​7 gün 24 saat ücretsiz hizmet veren ESET Destek hattı:
  0850 221 3738 
  0850 221 ESET
   
  Uzaktan Bağlantı ile Destek
  Bu hizmet ESET teknik ekibinin doğrudan bilgisayarınıza bağlanarak teknik destek vermesini sağlar. EsetConnect uygulamasını bilgisayarınıza kurarak 7/24 uzaktan desteğe erişebilirsiniz. EsetConnect uygulaması için tıklayınız.

 • ​Satın alma işleminizden sonra, SMS ve E-mail yoluyla aldığınız lisans kodu size iletilecektir. Ardından size gelen maildeki linke tıklayarak ya da aşağıdaki linklerden ESET Smart Security ve ESET Mobile Security ürününü indirebilirsiniz. 

  Ürünün indirme işlemini tamamladıktan sonra, ürünü bilgisayarına kurup lisansınızı etkinleştirebilirsiniz.

  Smart Security ürününün tam sürümünü etkinleştirme

  Smart Security ürününü bilgisayarınıza kurmanız tamamlandığında ESET Smart Security programını çalıştırıp, ana ​​

   

  sayfada “Tam Sürümü Etkinleştir” butonuna tıklayınız. Etkinleştirmek için iki yol izleyebilirsiniz;

  1.       http://www.eset.com/tr/support/activate/​  sayfasına girip ekrana gelen formu doldurarak
  kullanıcı adı ve parolanızı oluşturabilirsiniz. 

  Kullanıcı Adınızı ve parolanızı oluşturduktan sonra kurulu Smart Security programına geri dönüp “Kullanıcı Adı ve Parola kullanarak etkinleştir” seçeneğini seçip ileri butonuna tıklayınız. 

  Sonraki ekranlarda gerekli bilgileri doldurduktan sonra Smart Security ürününüzün tam sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Tam sürümü etkileştirmenin diğer bir yolu ise;
  2.       “Etkinleştirme Anahtarı Kullanarak Etkinleştir” seçeneğini ile de ürünün tam sürümünü etkinleştirebilirsiniz. Bunun için “Etkinleştirme Anahtarı Kullanarak Etkinleştir” seçeneğini seçip ileri butonuna basınız.

  Size gönderilen lisans anahtarını ve diğer bilgilerinizi girerek etkinleştirmeyi tamamlayabilirsiniz.  Mobile Security ürününün tam sürümünü etkinleştirme

  Mobile Security ürününü telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı çalıştırınız.

  Uygulamamanın ana ekranında sağ üstte seçenekler menüsünden Lisans seçeneğini seçin.


  Lisans sayfasında size SMS/E-mail ile gönderilen lisans kodunuzu (etkinleştirme anahtarınızı) kullanarak ya da http://www.eset.com/tr/support/activate/  sayfasından kullanıcı adı ve parolanızı oluşturduktan sonra uygulamada oluşturduğunuz kullanıcı adınız ve parolanız ile ürününüzün tam sürümünü etkinleştirebilirsiniz.

   

  Ürününüzün Anti-Theft özelliğini uygulamanın ana sayfasındaki Anti-Theft seçeneğini seçerek etkinleştirebilirsiniz. Bu özelliği etkinleştirmek için kullanıcı adı ve parolanızı oluşturmuş olmanız gerekli. • ​Sistem tarafından otomatik olarak güncellemeler yapılıyor olacaktır.​

 • Sistem gereksinimler

  • ESET Smart Security:
  WINDOWS
  Microsoft Windows® 11, 10, 8.1, 8, 7 (SP1 ve en son KB güncellemeleri yüklü) 

  macOS
  macOS 12 (Monterey), macOS 11 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12.x (Sierra)
  • ESET Mobile Security:
  Android 2.3 ve üst versiyon 
  RAM 256+ MB 
  Hafıza: 12+ MB 
  Dokunmatik ekran (minimum 240x320px) 
  İşlemci: 500+ MHz ARM7+ 
  İnternet bağlantısı 
  Dahili depolama 20 MB+


 • İnternet Tehditlerine Karşı Güvende Kalın
  Virüsler, rootkitler, solucanlar, casus yazılımlar ve kimlik avı saldırıları da dahil olmak üzere, her tür tehdidi ortadan kaldırır. Kimlik Avı Koruması sayesinde parolalarınız ve banka bilgileriniz güvende kalır. Tümleşik Antivirus, algılanmaktan kaçan tehditlerden güvenli bir mesafede kalmanızı sağlar. Exploit Blocker teknolojimiz bu gibi saldırıları algılar ve durdurur.
  Antivirüs; Daha çok bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, truva atlarını ve kök setlerini proaktif bir şekilde algılar ve temizler. Antispyware; Sizi gizli arka kapı programlarından, yükleyicilerden, açıklardan yararlanma uygulamalarından, ayırıcılardan, veri hırsızlıklarından, parola çalan yazılımlardan ve basılan tuşları kaydeden yazılımlardan korur. Güvenlik Duvarı; Yetkisiz kullanıcıların bilgisayarınıza erişim sağlamasını engeller. Bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan giden trafiği izler. Antispam; İstenmeyen posta filtreleri, tehditleri engellemek için bilgisayarınızla birlikte çalışır ve "Önemsiz posta" sıralaması sırasında daha az zaman harcamanızı sağlar.

  Kişisel Verilerinizi Kimlik Hırsızlığından Koruyun
  Bilgisayar korsanlarının şifrelerinizi ve banka hesap bilgilerinizi ele geçirmelerini engelleyin. Halka açık Wi-Fi ağlarında görünmez olun ve özel verilerinizin yetkisiz harici cihazlara kopyalanmasını engelleyin.

  Anti-Theft ile Kayıp Laptop'ınızın Yerini Bulun
  Bu uygulama sayesinde, güvenliğinizin kapsamını Facebook ve Twitter’ı da içine alacak şekilde genişletin. Uygulamanın Güvenlik Merkezi sizi hangi kişisel bilgilerinizin herkes tarafından görüntülendiği konusunda bilgilendirir ve sosyal medya güvenlik profilinizin ince ayarlar yapmanızı sağlar.
  Aygıtın kaybolması veya çalınması durumunda kullanıcı düzeyindeki güvenliği artırır ve dizüstü bilgisayarınız kaybolmuşsa onu bulmanıza olanak tanır.
  Bilgisayarınızdaki Tüm Gücün Keyfini Çıkarın
  Her gün kullandığınız programlara daha fazla güç ayıran çözüm herhangi bir yavaşlama olmadan oynamanızı, çalışmanızı ve İnternette gezinmenizi sağlar. Pil tasarruf moduyla prize bağlamadan daha uzun süre çevrimiçi kalın ve oyunların keyfini rahatsız edici açılan pencereler olmadan çıkarın.

  Çocuklarınız için Güvenli İnternet
  Ebeveyn Kontrolümüz size çocuklara İnternetin sadece iyi taraflarını gösterme gücünü verir ve sizi çocukların olası saldırgan içeriklere maruz kalmaları konusunda yaşadığınız kaygılardan kurtarır.

  Kurup Kullanın veya İnce Ayarlar Yapın
  Varsayılan ayarlarıyla en başından itibaren üst düzey koruma sağlayan ESET Smart Security sizi olası güvenlik sorunları hakkında bilgilendirmeye devam eder ve bu sorunlara doğrudan ana ekranda erişme imkânı sağlar.

  Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayın.​

Sayfayı kaydırın