TV+ Giriş Sinema Paketi

TV+ Giriş Sinema Paketi

Kategori : Servisler

Sinema Komedi, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema 1001 ve Sinema 1002 kanallarıyla birlikte yüzlerce film ve dizi sizi bekliyor.

45 TL / 1 AY İncele

TV+ Giriş Sinema Paketi

TV+ Giriş Sinema Paketi ile; Sinema Komedi, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema 1001 ve Sinema 1002 kanallarıyla birlikte yüzlerce film ve dizi sizi bekliyor.

Nedir ?

TV+ Giriş Sinema Paketi

​TV+ Giriş Sinema Paketi ile; Sinema Komedi, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema 1001 ve Sinema 1002 kanallarıyla birlikte yüzlerce film ve dizi sizi bekliyor.

​TV+ Giriş Sinema Paketi
45 TL/AY​
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Taahhütsüz olarak sunulmaktadır, iptali talep edilmediği sürece her ay otomatik yenilenmektedir. İptal edildiğinde kullanılan gün kadar ücret yansır.
 • Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​​​​

 • ​Turkcell Superonline fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde TV+ hizmeti ile birlikte sunulmaktadır.
 • TV+ Ev aboneleri mevcut TV+ paketlerine ek olarak TV+ Giriş Sinema Paketi’ni satın alabilirler.
 • Görüntü kalitesi bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğudur. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları da bunu etkileyebilir. 

​​​

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor