Facebook Google+ Twitter

Turkcell TV+

Turkcell TV+ nedir?

Turkcell TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. Turkcell TV+ ile, en beğenilen TV kanalları, filmleri ve dizileri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Turkcell TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

Turkcell TV+'ye kimler abone olabilir?

Tüm Turkcell Superonline müşterileri Turkcell TV+ abonesi olabilir. Turkcell TV+ kutu aboneliği (IPTV servisi) için Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olmanız gerekmektedir.

Turkcell TV+ Paketlerine nasıl abone olabilirim?

Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve Turkcell TV+ platformu kanalıyla Turkcell TV+ paketlerine abone olabilirler.

Turkcell TV+ izlemek için internete nasıl bağlanmalıyım?

Turkcell TV+ kutusu ile yayınları izleyebilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olmanız gerekmektedir.

Cep telefonu, tablet, bilgisayar üzerinden Turkcell TV+ yayınlarını izleyebilmek için herhangi bir operatörden aldığınız internet hizmetini ya da otel, havaalanı gibi yerlerdeki kablosuz internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Turkcell TV+ paketlerine ait ücretler Turkcell Superonline faturanıza yansıtılacaktır.

Turkcell TV+ hangi ekranlardan izlenebilir? Çoklu ekran erişimi nedir?

Turkcell TV+, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi iseniz Turkcell TV+ kutusu ile TV'den izlenebilir. Turkcell TV+ paketlerinizdeki içeriklere, tüm bu cihazlarınızdan giriş yaparak erişebilirsiniz.

Wap destekli cihazlar ile Turkcell TV+ kullanılabilir mi?

Evet, wap.turkcelltvplus.com.tr adresinden Turkcell TV+ hizmetinden faydalanabilirsiniz. Wap erişimi üzerinden sadece TV kanalları ve kaydettiğiniz programlar izlenebilmektedir. Film servisleri wap üzerinden verilmemektedir.

Turkcell TV+ uygulamasına nasıl giriş yapılır?

Turkcell TV+ servisine, tüm cihazlarınızda Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Turkcell şifresi nasıl alınır?

Cep telefonu numaranız Turkcell ise SIFRE yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell dışındaki diğer operatörler için, SIFRE yazıp "0532 755 2222"ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Gönderdiğiniz kısa mesaj tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell TV+ hangi cihazlarda çalışır?

Turkcell TV+, Android (4.0 ve üzeri) ve iOS (5.x ve üzeri) telefon ve tabletlerde Turkcell TV+ uygulaması, diğer telefonlarda wap portali üzerinden izlenebilir. Ayrıca Windows PC ve Turkcell TV+ kutusu ile de izlenebilir. MacOS tabanlı bilgisayarlar, Windows Phone tabanlı telefonlar henüz desteklenmemektedir. Bilgisayardan izlemek için Internet Explorer 9 (Windows7), Firefox 4+ (Windows 7), Chrome 10+ (Windows7) kullanabilirsiniz.

Turkcell TV+ uygulaması nereden indirilir?

Apple IOS uygulamasını Appstore, Android uygulamasını ise T-Market veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Wap erişim adresi wap.turkcelltv.com.tr dir.

Turkcell TV+ Kişisel Profil özelliği nedir?

Ek profil, aile üyelerinin servise ayrı ayrı erişmelerini ve kişiselleştirmelerini sağlayan bir özelliktir. Aile fertleriniz için sahip olduğunuz paketin kapsamına göre kişisel ek profil oluşturabilirsiniz. Kişisel profili olan her bir aile üyesi, diğer aile üyelerinden bağımsız olarak kendi cihazları ile servise erişebilir, kendi favorilerini, kayıtlarını, sosyal hesaplarını oluşturabilir. Daha fazla kişisel profil oluşturmak için ek profil paketi satın alabilirsiniz.

Profil özelliği ile kişiselleştirilen servisler nelerdir?

  • Favori kanal listesi oluşturabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ 8:8servisine eklendiği anda haberdar olabilirsiniz.
  • Arkadaş listesi oluşturabilir, arkadaşlarınızın paylaştığı programlardan haberdar olabilirsiniz.
  • İstediğiniz içerikleri Turkcell TV+ üzerinden veya facebook/twitter hesabınızda paylaşabilirsiniz.
  • Güvenlik ayarlarını ve RTÜK akıllı işaretlerine göre ebeveyn kontrolünü kişiselleştirebilirsiniz.

Kaç profile sahip olabilirim?

Paketinize göre kişisel profil ekleme hakkınız değişmektedir. Dilerseniz ek profil hakkı satın alabilirsiniz. Bir ana aboneliğin altında en fazla 5 profil bulunabilir.

Turkcell TV+ tek abonelik ile "aynı anda" birden fazla cihazda izlenebilir mi?

Turkcell TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek abonelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

5 cihaz limiti nedir?

Turkcell TV+ paketinizdeki içeriklere en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti aboneliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır. Bu limite ulaştığınızda yeni bir cihaz kullanmak isterseniz, önce "Bana Özel / Profil Yönetimi / Cihazlar" menüsünden artık kullanmak istemediğiniz cihazı silmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından yeni cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell TV+ kutusu bu kısıtlamaya dahil değildir.

Bana Özel nedir?

Turkcell TV+ Bana Özel, kişisel TV deneyiminizi yönetebileceğiniz alandır. Bana Özel menüsünde, My TV altında kaydettiğiniz programlar, hatırlatma etiketleri, beğendiğiniz film ve diziler yer almaktadır. Profil yönetimi menüsü altında ise, arkadaş listeniz, favori listeniz, paylaşımlarınız, sosyal ağ yönetimi, cihaz yönetimi, hesap/paket yönetimi gibi ekranlar yer almaktadır.

Turkcell TV+ Market menüsü nedir?

Market menüsünde geniş film ve dizi kütüphanesi, kampanya-paket detayları ve Turkcell TV+ özel içerikleri yer almaktadır.

Turkcell TV+ Haberler menüsü nedir?

Haberler menüsünde , Turkcell TV+ içerisinde ilginizi çekecek tüm gelişmeleri göreceğiniz menüdür. Arkadaşlarınızın paylaşımlarının yanı sıra, Turkcell TV+’da takip etmeye başladığınız tür, oyuncu, yönetmen veya ünlü ile ilgili yeni film, dizi ve programlara ait haberler yayınlanır.

"Plus kanallar" nedir?

Plus kanallar, Turkcell TV+ 'daki film ve dizilere kolayca erişmek için geliştirilmiş bir özelliktir. Kanal seçer gibi erişeceğiniz Plus kanallarda her birinde farklı bir film veya dizi listesi bulunmaktadır. Bu Plus kanallarından birini açtığınızda, o listedeki ilk film/dizi oynamaya başlar ve sadece siz o kanaldayken oynar. Kanaldan ayrılıp geri döndüğünüzde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Bir film/dizi bitince uygulama sıradaki film/diziye geçer, dilerseniz "sonraki" tuşa basarak bir sonraki filme/diziye kendiniz de geçebilirsiniz.

"Geri Al" özelliği nasıl çalışıyor?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 5 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 5 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

"Kaydet İzle" nedir?

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar, Smart TV ve Turkcell TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

Turkcell TV+ ile dizilerin tüm bölümlerini nasıl kaydederim?

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz dizilerin bölümlerini tek tek kaydetmekle vakit kaybetmezsiniz, Sezon kaydet özelliği ile dizilerin tüm bölümlerinin kaydedilmesi emrini verebilirsiniz.

Ne kadar süre ile kayıt yapılabilir?

Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Paketinize göre 10 ile 100 saat arası değişen süreli kayıt alanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

Nasıl film izlerim?

Film paketlerinden birine abone olabilir, veya bir pakete üye olmadan, “Kirala İzle” kapsamındaki filmlerden dilediğinizi kiralayarak izleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için Market menüsündeki Paketler sayfasına veya filmlere ait detay kart sayfasında "Abone Ol" veya "Kirala" seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kiraladığım bir filmi ne kadar süre izleyebilirim?

Kiraladığınız filmleri 30 gün içerisinde dilediğiniz 48 saatlik dilim boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Filmleri bilgisayarıma indirebilir miyim?

Turkcell TV+ içerisinde yer alan tüm içeriklerin bilgisayarınıza kaydedilmesi içerik hakları nedeni ile engellenmiştir.

Turkcell TV+ Wap servisinde hangi içerikleri izleyebilirim?

Turkcell TV+ Wap servisi ile sadece TV Kanalları izlenebilmektedir.

Facebook ve Twitter paylaşımları yapılabiliyor mu?

Evet, Facebook ve Twitter hesaplarınızı tanımladıktan sonra izlediğiniz program, film ve diziler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter eşleştirme işlemi sadece IOS/Android ve Web uygulamaları üzerinden yapılabilmektedir.

Turkcell TV+'da arkadaşlarımı nasıl bulabilirim?

Bana Özel sayfasında yer alan Arkadaş Ekle ekranından arama yapabilirsiniz.

"Favori takip" özelliği nedir?

Favori takip özelliği sayesinde, sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ servisine eklendiği anda haberdar olabilirsiniz. Takip edeceğiniz kişi ve içerik türlerini TV program ve film/dizi detay kartlarındaki "favoriler" sekmesinin altından ya da Turkcell TV+ kutusunda, sağ yön tuşu ile erişilen "İnteraktif" menüsünden de seçebilirsiniz.

Turkcell Superonline ADSL/Fiber hattımı iptal ettim. Turkcel TV+ kullanmaya devam edebilir miyim?

Turkcell TV+ Kutu (IPTV) abonesi iseniz, fiber aboneliğinizin iptali durumunda IPTV (Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi ve Turkcell TV+ Ev Paketi) hizmetiniz de iptal edilecektir. +Cep ve +Net paketlerinden birine abone iseniz, Turkcell TV+ aboneliğiniz Turkcell Superonline Fiber ya da ADSL aboneliği olmadan da kullanabilir.

Turkcell TV+ nedir?

Turkcell TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. Turkcell TV+ ile, en beğenilen TV kanalları, filmleri ve dizileri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Turkcell TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

Turkcell TV+'ye kimler abone olabilir?

Tüm Turkcell Superonline müşterileri Turkcell TV+ abonesi olabilir. Turkcell TV+ kutu aboneliği (IPTV servisi) için Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olmanız gerekmektedir.

Turkcell TV+ Paketlerine nasıl abone olabilirim?

Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve Turkcell TV+ platformu kanalıyla Turkcell TV+ paketlerine abone olabilirler.

Turkcell TV+ izlemek için internete nasıl bağlanmalıyım?

Turkcell TV+ kutusu ile yayınları izleyebilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olmanız gerekmektedir.

Cep telefonu, tablet, bilgisayar üzerinden Turkcell TV+ yayınlarını izleyebilmek için herhangi bir operatörden aldığınız internet hizmetini ya da otel, havaalanı gibi yerlerdeki kablosuz internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Turkcell TV+ paketlerine ait ücretler Turkcell Superonline faturanıza yansıtılacaktır.

Turkcell TV+ hangi ekranlardan izlenebilir? Çoklu ekran erişimi nedir?

Turkcell TV+, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi iseniz Turkcell TV+ kutusu ile TV'den izlenebilir. Turkcell TV+ paketlerinizdeki içeriklere, tüm bu cihazlarınızdan giriş yaparak erişebilirsiniz.

Wap destekli cihazlar ile Turkcell TV+ kullanılabilir mi?

Evet, wap.turkcelltvplus.com.tr adresinden Turkcell TV+ hizmetinden faydalanabilirsiniz. Wap erişimi üzerinden sadece TV kanalları ve kaydettiğiniz programlar izlenebilmektedir. Film servisleri wap üzerinden verilmemektedir.

Turkcell TV+ uygulamasına nasıl giriş yapılır?

Turkcell TV+ servisine, tüm cihazlarınızda Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Turkcell şifresi nasıl alınır?

Cep telefonu numaranız Turkcell ise SIFRE yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell dışındaki diğer operatörler için, SIFRE yazıp "0532 755 2222"ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Gönderdiğiniz kısa mesaj tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell TV+ hangi cihazlarda çalışır?

Turkcell TV+, Android (4.0 ve üzeri) ve iOS (5.x ve üzeri) telefon ve tabletlerde Turkcell TV+ uygulaması, diğer telefonlarda wap portali üzerinden izlenebilir. Ayrıca Windows PC ve Turkcell TV+ kutusu ile de izlenebilir. MacOS tabanlı bilgisayarlar, Windows Phone tabanlı telefonlar henüz desteklenmemektedir. Bilgisayardan izlemek için Internet Explorer 9 (Windows7), Firefox 4+ (Windows 7), Chrome 10+ (Windows7) kullanabilirsiniz.

Turkcell TV+ uygulaması nereden indirilir?

Apple IOS uygulamasını Appstore, Android uygulamasını ise T-Market veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Wap erişim adresi wap.turkcelltv.com.tr dir.

Turkcell TV+ Kişisel Profil özelliği nedir?

Ek profil, aile üyelerinin servise ayrı ayrı erişmelerini ve kişiselleştirmelerini sağlayan bir özelliktir. Aile fertleriniz için sahip olduğunuz paketin kapsamına göre kişisel ek profil oluşturabilirsiniz. Kişisel profili olan her bir aile üyesi, diğer aile üyelerinden bağımsız olarak kendi cihazları ile servise erişebilir, kendi favorilerini, kayıtlarını, sosyal hesaplarını oluşturabilir. Daha fazla kişisel profil oluşturmak için ek profil paketi satın alabilirsiniz.

Profil özelliği ile kişiselleştirilen servisler nelerdir?

  • Favori kanal listesi oluşturabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ 8:8servisine eklendiği anda haberdar olabilirsiniz.
  • Arkadaş listesi oluşturabilir, arkadaşlarınızın paylaştığı programlardan haberdar olabilirsiniz.
  • İstediğiniz içerikleri Turkcell TV+ üzerinden veya facebook/twitter hesabınızda paylaşabilirsiniz.
  • Güvenlik ayarlarını ve RTÜK akıllı işaretlerine göre ebeveyn kontrolünü kişiselleştirebilirsiniz.

Kaç profile sahip olabilirim?

Paketinize göre kişisel profil ekleme hakkınız değişmektedir. Dilerseniz ek profil hakkı satın alabilirsiniz. Bir ana aboneliğin altında en fazla 5 profil bulunabilir.

Turkcell TV+ tek abonelik ile "aynı anda" birden fazla cihazda izlenebilir mi?

Turkcell TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek abonelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

5 cihaz limiti nedir?

Turkcell TV+ paketinizdeki içeriklere en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti aboneliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır. Bu limite ulaştığınızda yeni bir cihaz kullanmak isterseniz, önce "Bana Özel / Profil Yönetimi / Cihazlar" menüsünden artık kullanmak istemediğiniz cihazı silmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından yeni cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell TV+ kutusu bu kısıtlamaya dahil değildir.

Bana Özel nedir?

Turkcell TV+ Bana Özel, kişisel TV deneyiminizi yönetebileceğiniz alandır. Bana Özel menüsünde, My TV altında kaydettiğiniz programlar, hatırlatma etiketleri, beğendiğiniz film ve diziler yer almaktadır. Profil yönetimi menüsü altında ise, arkadaş listeniz, favori listeniz, paylaşımlarınız, sosyal ağ yönetimi, cihaz yönetimi, hesap/paket yönetimi gibi ekranlar yer almaktadır.

Turkcell TV+ Market menüsü nedir?

Market menüsünde geniş film ve dizi kütüphanesi, kampanya-paket detayları ve Turkcell TV+ özel içerikleri yer almaktadır.

Turkcell TV+ Haberler menüsü nedir?

Haberler menüsünde , Turkcell TV+ içerisinde ilginizi çekecek tüm gelişmeleri göreceğiniz menüdür. Arkadaşlarınızın paylaşımlarının yanı sıra, Turkcell TV+’da takip etmeye başladığınız tür, oyuncu, yönetmen veya ünlü ile ilgili yeni film, dizi ve programlara ait haberler yayınlanır.

"Plus kanallar" nedir?

Plus kanallar, Turkcell TV+ 'daki film ve dizilere kolayca erişmek için geliştirilmiş bir özelliktir. Kanal seçer gibi erişeceğiniz Plus kanallarda her birinde farklı bir film veya dizi listesi bulunmaktadır. Bu Plus kanallarından birini açtığınızda, o listedeki ilk film/dizi oynamaya başlar ve sadece siz o kanaldayken oynar. Kanaldan ayrılıp geri döndüğünüzde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Bir film/dizi bitince uygulama sıradaki film/diziye geçer, dilerseniz "sonraki" tuşa basarak bir sonraki filme/diziye kendiniz de geçebilirsiniz.

"Geri Al" özelliği nasıl çalışıyor?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilirsiniz. Bu geri aldığınız saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

"Kaydet İzle" nedir?

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar, Smart TV ve Turkcell TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

Turkcell TV+ ile dizilerin tüm bölümlerini nasıl kaydederim?

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz dizilerin bölümlerini tek tek kaydetmekle vakit kaybetmezsiniz, Sezon kaydet özelliği ile dizilerin tüm bölümlerinin kaydedilmesi emrini verebilirsiniz.

Ne kadar süre ile kayıt yapılabilir?

Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Paketinize göre 10 ile 100 saat arası değişen süreli kayıt alanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

Nasıl film izlerim?

Film paketlerinden birine abone olabilir, veya bir pakete üye olmadan, “Kirala İzle” kapsamındaki filmlerden dilediğinizi kiralayarak izleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için Market menüsündeki Paketler sayfasına veya filmlere ait detay kart sayfasında "Abone Ol" veya "Kirala" seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kiraladığım bir filmi ne kadar süre izleyebilirim?

Kiraladığınız filmleri 30 gün içerisinde dilediğiniz 48 saatlik dilim boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Filmleri bilgisayarıma indirebilir miyim?

Turkcell TV+ içerisinde yer alan tüm içeriklerin bilgisayarınıza kaydedilmesi içerik hakları nedeni ile engellenmiştir.

Turkcell TV+ Wap servisinde hangi içerikleri izleyebilirim?

Turkcell TV+ Wap servisi ile sadece TV Kanalları izlenebilmektedir.

Facebook ve Twitter paylaşımları yapılabiliyor mu?

Evet, Facebook ve Twitter hesaplarınızı tanımladıktan sonra izlediğiniz program, film ve diziler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter eşleştirme işlemi sadece IOS/Android ve Web uygulamaları üzerinden yapılabilmektedir.

Turkcell TV+'da arkadaşlarımı nasıl bulabilirim?

Bana Özel sayfasında yer alan Arkadaş Ekle ekranından arama yapabilirsiniz.

"Favori takip" özelliği nedir?

Favori takip özelliği sayesinde, sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ servisine eklendiği anda haberdar olabilirsiniz. Takip edeceğiniz kişi ve içerik türlerini TV program ve film/dizi detay kartlarındaki "favoriler" sekmesinin altından ya da Turkcell TV+ kutusunda, sağ yön tuşu ile erişilen "İnteraktif" menüsünden de seçebilirsiniz.

Turkcell Superonline ADSL/Fiber hattımı iptal ettim. Turkcel TV+ kullanmaya devam edebilir miyim?

Turkcell TV+ Kutu (IPTV) abonesi iseniz, fiber aboneliğinizin iptali durumunda IPTV (Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi ve Turkcell TV+ Ev Paketi) hizmetiniz de iptal edilecektir. +Cep ve +Net paketlerinden birine abone iseniz, Turkcell TV+ aboneliğiniz Turkcell Superonline Fiber ya da ADSL aboneliği olmadan da kullanabilir.