Facebook Google+ Twitter

Süper Bir Kariyer

Turkcell Superonline bünyesindeki açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Superonline'da personel seçme ve yerleştirme sürecinde amacımız, açık pozisyonlarımız için şirket kurum kültürüne ve hedeflerine uygun, belli temel yetkinliklere sahip, pozisyona özel mesleki yetkinlikleri barındıran en uygun adayı bulabilmek ve adayı uygun pozisyonda değerlendirebilmektir.

Turkcell Superonline'da İş Görüşmeleri

Adaylarla ilgili fonksiyonun iç müşteri sorumluları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, yöneticilik yetkinlikleri gerektiren açık pozisyonlarımız için "Değerlendirme Merkezi" çalışmaları uygulanır. Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Yeni Başlayan Çalışanımızın Adaptasyon Süreci

Yol Arkadaşım Uygulaması

Yeni işe başlayan çalışanın ilk günlerini daha rahat geçirmesini sağlayan ve hızlı adapte olmasına yardımcı olan çalışma arkadaşıdır. Yeni Çalışma arkadaşlarımıza, yol arkadaşı ile ilgili bilgilendirme işe başlamadan önce elektronik posta ile bildirilir. Yol arkadaşı olarak tanımlanan kişi de rol ve sorumluluklarıyla ilgili bilgilendirilir.

İşe Alma ve Yerleştirme

Turkcell Superonline’da personel seçme ve yerleştime sürecinin amacı, açık pozisyonlara şirket kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Turkcell Superonline bünyesindeki açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için adresini ziyaret edebilirsiniz

Stajer ve Part Time çalışanların işe alım süreci Profesyonelliğe Adım Formasyonu olarak yürütülen PAF Takımı sürecimiz ile yapılmaktadır.