Facebook Google+ Twitter

Turkcell Superonline’ın Fiber İnternet Altyapısı Mersin’de 15 Bin Eve Ulaşıyor

Mersinliler, Fiber İnterneti sevdi...

Turkcell Superonline’ın Mersin’de evlere ışık hızında fiber internet götüren hizmetlerinden yararlananların sayısı her geçen gün artıyor.

Kendi kurduğu altyapısının gücüyle evlere saniyede 1000 Mbps’ye varan ışık hızında fiber internet ulaştıran Turkcell Superonline’ın hizmetleri Mersin’de büyük ilgi görüyor. Mersin’de Kasım 2008’de başladığı fiber optik yatırımlarına hızla devam eden Turkcell Superonline hali hazırda, Mezitli ve Yenişehir ilçelerindeki çeşitli yerleşim yerlerinde fiber internet hizmeti sunuyor.

Şimdiye kadar Mersin’de fiber internet hizmetini 15 bine yakın eve götüren Turkcell Superonline, yatırımlarına hızla devam ederek yıl sonuna kadar Mersin’de ulaştığı ev sayısını artırmayı hedefliyor. Bilinen en yüksek kapasiteli veri taşıma ortamı olan fiber optik, veri iletiminde teknolojinin geldiği son nokta olarak tanımlanıyor.

Turkcell Superonline Fiber İnternet, sabit telefon hattına ihtiyaç duymayan bir erişim hizmeti sağlıyor. Turkcell Superonline aboneleri, sabit bir telefon hatları olmadan da fiber internet hizmetinden yararlanabiliyorlar. Kullanıcılar ayrıca sabit telefon hizmeti de almak istiyorlarsa, numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyarak yine sabit ücret ödemeden bu hizmetten faydalanabiliyorlar. Böylece Turkcell Superonline aboneleri, yüksek kaliteli ve kesintisiz fiber internetin yanında, sabit hat numaralarını değiştirmeden, hem yüzde 40’a varan oranlarda her yöne arama tarifeleriyle daha avantajlı bir şekilde ses hizmetlerinden yararlanabiliyorlar, hem de yıl sonuna kadar tüm Turkcell Superonline aboneleriyle ücretsiz konuşabiliyorlar. Ayrıca isteyen müşterilerimiz Supercam, bilgisayar, dect telefon gibi cihazlara da çok avantajlı şekilde sahip olabiliyorlar.

Diğer yandan Turkcell Superonline’ın fiber optik altyapı yatırımları, Türkiye’nin de şehirleriyle “uluslararası dijital şehirler” arenasında yer almasını sağlaması açısından son derece önemli. Bu konseptin temelinde; akıllı evlere entegre belediye hizmetleri, sürekli online esnaf topluluğu, otomatik sayaç okuma, online şehir güvenlik sistemleri, bilgilendirme kioskları, video gözlem, dijital tabelalar, coğrafi bilgi sistemine entegre adresleme, anlık pozisyona göre hizmet önerme, akıllı toplu taşıma sistemi entegrasyonu gibi uygulamalar bulunuyor. Turkcell Superonline geleceğin teknolojileri için altyapı hazırlıyor ve dijital dönüşüm için kamu desteğinin son derece önemli olduğuna inanıyor.

Turkcell Superonline’ın evlere yönelik uygun fiyatlı fiber optik internet hizmeti Mersin’in dışında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Antalya, Gaziantep ve Samsun’da kullanıcılara sunuluyor. Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmetiyle tanışmak isteyen Mersinliler, 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne başvurabilirler.

Detaylı bilgi için: www.superonline.net

Turkcell Superonline Hakkında

(www.superonline.net) Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Turkcell Superonline, Türkiye’de evlere kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ile katma değerli servisler sunmaktadır.