Nedir ?

SüpereSor

​SüpereSor ile bilgisayarında yaşayacağın her türlü soruna dilediğin yerde, hızlı ve güvenilir çözüm sunulmaktadır.

 • 7/24 Kesintisiz Canlı Destek
 • Teknoloji Uzmanları ile Uzaktan Canlı Bağlantı
 • Sorun Tespiti ve Hızlı Çözüm
 • Sosyal Paylaşım Ağ Uygulama (Facebook, Twitter, vb.) Desteği

SüpereSor uygulamasını kullanmak için önce aktivasyon kodu alman gerekiyor.
 • Bilgisayarından destek alabileceğin "SüpereSor Destek Paketi” için cep telefonunun mesaj bölümüne “ABONE SUPERESOR” ya da telefonundan ve bilgisayarından destek alabileceğin "SüpereSor ALO Destek Paketi” için “ABONE SUPERESOR ALO” yazıp, 2220’ye SMS gönder, aktivasyon kodun cebine gelsin.

​Bilgisayarımdan Destek AlTelefonundan ya da bilgisayarından Destek Al​
​Ayda 4,90 TL'yeAyda 6,90 TL'ye​


*İlk ay ücretsiz deneme fırsatı!

​Seçtiğiniz SüpereSor Destek Paketinize tanımladığınız bilgisayarınız için aşağıdaki konularda kesintisiz, sınırsız ve güvenilir destek alabilirsiniz.


Bilgisayar Sorun Tespit ve Problem Giderme

Teknoloji Uzmanları tarafından, işletim sistemi hatalarını gidermek ve işletim sistemi ile ilgili temel donanım sorunlarını çözümlemek için son kullanıcı desteği sağlanır.


Yazılım Yükleme
Müşterinin satın almış olduğu lisanslı yazılımların yüklenmesi ve uygulama kısa yolunun yine müşterinin isteğine göre bilgisayar masaüstü veya başlangıç menüsü üzerinde yer alması sağlanır. İşlem, uygulama kontrolleri ve menü başlıkları ile bilgilendirme ile sonlanır.


Donanım Sürücü Yükleme
Teknoloji Uzmanları tarafından, müşterinin kullandığı ya da satın almış olduğu donanımın sürücü yazılımlarının yüklemesi yapılır.

Bilgisayar Ayarları
Müşteri talebi doğrultusunda metin boyutu, ekran çözünürlüğü, arka planlar, ekran koruyucular ve daha fazlası dahil olmak üzere bütün müşteri ihtiyaçları için bilgisayar özelleştirmesinin yapılması sağlanır.

Bilgisayar Performans Optimizasyonu
Müşteri bilgisayarının performans ayarlarını optimize etmesi için uzaktan destek verilerek gerekli kontroller sağlanır ve PC performansı arttırılır. Bu sayede sistemin daha hızlı ve stabil çalışması sağlanır.

Kimlik Koruma Ayarları
Veri kaybını ve veri hırsızlığını önlemek amacı ile Müşteri bilgisayarının güvenlik ayarlarının etkinleştirilmesi ve düzenlenmesi sağlanır. Bu sayede dışardan gelebilecek muhtemel tehlikelere karşı son kullanıcı sistemi optimize edilir.

E-Posta Kurulumu
Teknoloji Uzmanları tarafından, müşteri e-posta hesaplarının (POP3, IMAP, HTTP) kurulmasını sağlanır. E-Posta hesabı 3.parti bir yazılıma kurulması halinde (Outlook, Windows Live Mail, Thunderbird vb.) e-posta ayarlarını kullanıcının internet sağlayıcısının belirtmiş olduğu port ve mail server bilgilerine göre kurulumunu sağlanır.

Virus ve Casus Yazılım Temizleme Hizmeti
Antivirüs yazılımı kullanılarak virüs taraması ve temizlenmesi ile yaşanan sorunlara çözüm getirilir. Bu süreçte bilgisayarınızdaki casus ve zararlı diğer yazılımlar da bulunarak gerekli silme işleminin yapılması da hizmete dahildir.

Desteklenen Platformlar
Windows (XP, 2000, Vista, 7, 8, Intel)

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Başvuru Formu

  Hemen Tıkla, Seni Arayalım

 • SMS ile Başvur

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın