Sadece TV+ Kampanyası

Sadece TV+ Kampanyası

Kategoriler: TV+ Kampanyaları

Ingiltere Premier Lig ve NBA Heyacanın dahil olduğu TV+ Keyfini tek başına yaşamak isteyenlere!

29,9 TL / AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir

Sadece TV+ Kampanyası

24 ay sabit fiyat avantajı ile "Net Fiyat"

Fiyatlar

Kampanya kapsamındaki TV+ Paket seçenekleri ve bunlara ilişkin vergiler dahil aylık bedeller aşağıdaki şekildedir: ​​

TV+ HD keyfi (Huawei)

​​TV+ Paketleri​ TV+ Paketi aylık tarife fiyatı TV+ Paketi aylık indirimi
 TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli ​​​ TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​Kampanya Fiyatı​​
​TV+ Giriş Paketi​​​24,90TL​​​3,00TL​​​20,00TL​​​​12,00TL​​​​​29,90TL
​TV+ Aile Paketi​​​39,90TL​​​​​3,00TL​​​20,00TL​​​12,00TL​​​​​​44,90TL​
​TV+ Ekstra Paketi
​49,90TL
​​​3,00TL
​​​20,00TL
​​​12,00TL
54,90TL


TV+ Sinema Paketi aylık indirim bedeli vergiler dahil 14,90 TL (OndörtTürkLirasıdoksanKuruş)’dir.

Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​
​​

Kullandığın Kadar Öde Tarifesi’ne ilişkin detaylara aşağıda yer verilmiştir;

​HızAKK İndirme
(Download) Hız Alanı**
AKK Yükleme (Upload) Hız Alanı*​*​Birim Başı Ücretlendirm​e
​Kullandıkça Öde Tarifesi*​25Mbps100 GB50GB0,015 TL/MB

 
(*): Hiç kullanım olmadığı durumda Kullandıkça öde tarifesi kapsamında herhangi bir sabit ücret yansıtılmayacaktır.
(**): Kullanıkça Öde Tarifesi Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. ​Kullanım olduğu durumda Fiber’de veri indirme/yükleme AKK’sı aşıldığında bulunan ay için indirme hızı 16 Mbps’ye, yükleme hızı 1 Mbps’ye düşecek olup, yukarıdaki tabloda belirtilen birim başı ücretlendirme yapılacaktır. 
02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.

 

 

 

 • 130'dan fazla kanal, 300'den fazla film ile TV+ keyfini doyasıya yaşarsınız. En sevdiğiniz yerli, yabancı dizi ve filmler , en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber programları sürekli yenilenen içeriğiyle, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacağınız yayını geri alabilme fonksiyonu ve HD kalitesiyle TV+’ta.​ Üstelik fatura sürprizi yaşamazsınız! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.​
 • Turkcell müşterilerine TV+ uygulamasında geçerli olmak üzere, taahhüt boyunca ayda 5 GB, yılda 60 GB mobil data hediye!​

 

 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet ve TV+ hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve ​İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • ​TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 00 00
Sadece TV+ Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız

 
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın