SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​TV+ paketleri (Başlangıç, Temel Ve Üst) ile Turkcell Ev İnterneti paketlerinin bir arada sunulduğu 12 ay taahhütlü kampanyamızdır. Kampanya süresince KabloTV hizmeti hediye olarak sunulmaktadır.

 •  

  Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline Kablo İnternet aboneleri yararlanabilir. Kablo internet ve Kablo TV hizmeti Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
  Kampanyadan yararlanabilmek için Türksat Uydu Haberleşme KabloTV ve İşletme A.Ş. ile Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi imzalanması gerekmektedir.

   

 • ​Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net​, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.​

 • ​KabloTV hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyasının taahhüt süresi 12 aydır. 

 • ​Kampanya taahhütnamesinin imzalanmasından sonra gerçekleştirilecek modem ve KabloTV kurulumu akabinde Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarasına ücretsiz olarak gönderilecek aktivasyon mesajından sonra kampanya faydalarını kulanmaya başlayabilirsiniz.

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. ​

 • Kampanya kapsamında Kablo TV cihazı için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Kablo TV cihazları Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. mülkiyetindedir ve abonelik sonunda geri teslim edilmelidir. 
  KabloTV cihazları bozulduğu takdirde Türksat’ın Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi hükümleri uygulanacaktır.

   

 • ​Kampanyada tüm vergiler dahil 120 TL aktivasyon bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir.  Kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​Kampanyada tüm vergiler dahil 300 TL kurulum bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir.  Kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​Kampanya kapsamında TV+ Paketi ve KabloTV Paketi birlikte sunulmaktadır, seçilen TV+ Paketine göre bedelsiz olarak tanımlanacak Türksat tarafından sunulan KabloTV Paketleri aşağıdaki gibidir.
  Kampanya süresince TV+ Paketinde değişiklik yapıldığı takdirde KabloTV paketi, KabloTV paketinde değişiklik yapıldığı takdirde ise TV+ Paketi aşağıdaki tablodaki gibi değişmektedir.​

  TV+ PaketleriHediye KabloTV paketleri
  TV+ Başlangıç PaketiKa​​bloTV Giriş Paketi
  TV+ Temel PaketKabloTV Temel Paket
  TV+ Üst PaketKabloTV Üst Paket

   

  Opsiyonel TV+ Ek Paketler:

  TV+ Paketleri​Hediye KabloTV paketleri
  ​TV+ Ek Film Paketi​KabloTV Vizioon Sinema Paketi
  ​TV+ Ek Süper Paket​KabloTV Altın Sinema Paketi

   

 • ​KabloTV paketlerinde yukarı yönlü 1 (bir) ay içinde en fazla 1 (bir) kez geçiş yapılabilir. TV+ ve KabloTV paketleri arasında alt yöne doğru geçiş yapılamamaktadır.

 • ​Kampanya kapsamında 20 Mbps’ye kadar ve 24 Mbps’ye kadar Tarifeleri arasında Tarife geçişi yapılabilir, ancak 20 Mbps’ye kadar veya 24 Mbps’ye kadar Tarifelerinden daha düşük hızlı tarifelere geçiş yapılamaz.

 • ​Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilirsiniz.​ Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 250 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır. Diğer internet servis sağlayıcı iptal indirimi sadece internet erişim bedelinden düşülmektedir. Modem kullanım ücreti...vb diğer ürün/servis bedelleri ayrıca faturalanmaya devam etmektedir.​

 •  

  ​Abonelik 12 aydan önce sonlandırılırsa; seçilen Tarife (Kablo İnternet), TV+ Paketi için, her birinin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından bunlar için sağlanan indirim bedelleri, tüm vergiler dahil 300 TL (ÜçyüzTürkLirası) Kurulum Ücreti ve tüm vergiler dahil 120 TL (YüzyirmiTürkLirası) Aktivasyon Ücreti ve varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarın toplamı; seçilen hız ve TV+ paketi seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.

   

 • ​Kampanya taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi yazılı olarak bildirilmediği veya farklı kampanyaya geçilmediği müddetçe, kampanya kapsamında seçilen Tarife ve TV+ Paketine bağlı olarak, Kablo Internet hizmetinin sürekliliğini sağlamak için ilgili taahhütsüz TURKCELL SUPERONLINE Kablo İnternet tarifesi ve taahhütsüz TV+ Paketi tanımlanır. Bu kapsamda http://www.superonline.net/ adresli web sitesinde belirtilen ilgili güncel taahhütsüz bedeli ve tüm vergiler dahil aylık 8 (sekiz) TL modem kullanım ücreti faturaya yansıtılır.

 • ​Kampanya kapsamında sunulan Kablo İnternet paketleri AKK’ya tabi değildir.​

 • ​Bu kampanya ile internet hizmeti, TV+ paketi ve KabloTV alınabilmektedir. Onun dışında kalan diğer ek ürün/servisler (ALO (Sabit Telefon) Hizmeti, Statik IP, dakika paketleri,  add-on tablet/cihazlar, vb.) sunulmamaktadır.

 • ​Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti uygulanır. Kampanya kapsamında devir mevcut değildir. Kampanya kapsamında diğer Fiber ya da xDSL kampanyalarından bu kablo internet kampanyasına ürünler arası geçiş yapılabilmektedir.

 • ​​Paket​lerin yükleme (upload) hızı 2 Mbps'ye kadar olarak uygulanmaktadır.​

Sayfayı kaydırın