Yabancılara Özel Işık Hızında Fiber Internet Kampanyası

Yabancılara Özel Işık Hızında Fiber Internet Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Yabancı Müşterilere Özel Işık Hızında Fiber Internet Kampanyası ile internet keyfini doyasıya yaşa! Üstelik ayda sadece 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla!

69,9 TL / AY Süresi Doldu

1 Ocak 2019 tarihinde sona ermiştir

Fiyatlar

​Fiyatlara tüm vergiler dahildir

Hız​​Kota​AKK
İndirme*
(Download) 
​AKK
Yükleme* (Upload) 
​Kampanya
Fiyatı ****​
24 Mbps​​Limitsiz​100 GB​50 GB​69,90 TL
​24 Mbps​Limitsiz​150 GB​50 GB​79,90 TL
​24 Mbps​Limitsiz​200 GB​50 GB​89,90 TL
25 Mbps Platin Paket**​Limitsiz​​--​​89 TL
50 Mbps Akıllı Paket***​​100 GB​--​​69,90 TL
50 Mbps Akıllı Paket***​​200 GB​--​​89,90 TL
​100 Mbps Akıllı Paket***​50 GB​--​​69,90 TL
​100 Mbps Akıllı Paket***​100 GB​--​79,90 TL​
​100 Mbps Akıllı Paket***​200 GB​--​99,90 TL​


(*):Adil Kullanım Koşulları kapsamında uygulanacak kullanım sınırını ifade etmektedir. AKK sonrası indirme (download) hızı 8 Mbps’ye, yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşer. 02:00 - 08:00 arasında kullanımlar AKK’dan sayılmaz ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmaz.
(**): Platin Paket, tamamen AKK’sız olarak sunulan kota aşım bedeli olmayan limitsiz fiber internet paketidir.
(***): Akıllı Paketler, kotasını aşmayan kotalı internet paketleridir. İlgili kota limitine ulaşılınca internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli uygulanmaz. Varsa ALO Hizmetiniz ya da Turkcell TV+ hizmetiniz durdurulmaz, dilerseniz ay sonuna kadar detayları www.superonline.net adresinde yer alan ek Joker Kota paketlerinden satın alarak internet hizmetinizi tekrar devam ettirebilirsiniz.
(****):Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir. 


Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

 • ​Kampanya 18 Ekim 2017 - 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut yabancı uyruklu bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri, Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmamam ve Turkcell Superonline aboneliğimin askıya alınmamış olması durumunda yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde ​sunulabilmektedir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için kampanya talep girişi tamamlandıktan sonra gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2 iş günü içinde tüm vergiler dahil 240 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedelini kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile FÇM, DÇM’ler üzerinden ya da anlaşmalı bankalardan​ peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra tarafınıza SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacak ve aktivasyon süreciniz devam edecektir. Eğer bu belirtilen “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli zamanında ödenmezse kampanya talebiminiz aktivasyon sürecinde iptal edilecektir. İlgili tutar ödendikten sonra SMS ile tekrar bilgilendirme yapılır ve aktivasyon süreci devam eder ödeme olmazsa kampanya talebi iptal olur.
 • Turkcell Superonline’dan kaynaklanan teknik sebeplerden ötürü kurulum aşamasında internet hizmetimin iptal edilmesi durumunda ya da kurulum esnasında kampanya talebini kendi isteği ile müşterinin iptal etmesi durumunda ödemiş olan 240 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli müşteriye abonelik sözleşmesindeki iade sürecine göre iade edilir.
 • Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli dışında herhangi bir ek kurulum ya da aktivasyon ücreti ayrıca alınmaz ve kampanya iptal bedeline dahil edilmez.
 • Kampanya kapsamında fiyatlara tüm vergiler dahildir. Toplam Kampanyalı Fiyat içeriğinde 7 TL modem kullanım ücreti de dahildir. Modem kullanım ücreti abonelik süresince yansıtılacaktır.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki 24 Mbps Limitsiz paketler AKK’ya tabidir. AKK sonrası indirme hızı 8 Mbps’ye, yükleme hızı 1 Mbps’ye düşer. 02:00 – 08:00 saatleri arasında AKK bu paketlerde uygulanmaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan Akıllı Paketler kotasında duran internet özelliğinde olup herhangi bir kota aşım bedeli mevcut değildir.
 • Kampanya içerisinde ki Akıllı ve Platin Paketlerde AKK mevcut değildir. Akıllı paketlerde ilgili kota değerlerine ulaşılınca internet hizmeti durdurulur. Varsa ALO Hizmeti ya da TV+ Hizmeti kesilmez. Dilerseniz ek Joker Kota paketi alarak da internet hizmetinizi devam ettirebilirsiniz. Akıllı Paketlerde kontrol sizdedir. Herhangi bir kota aşımı ya da fatura sürprizi söz konusu değildir.
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında diğer iss cayma bedeli karşılanmamaktadır.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda taahhütnameye göre hesaplanan Kampanya İptal Bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanyadan diğer geçişe uygun yabancı müşterilere özel sunulan fiber kampanyalarına geçiş sağlanabilir.
 • Yabancılara özel kampanyalardan yararlanan bireysel aboneler isterlerse kampanyalarını yabancı müşteriler arasında nakil ve devir yapabilirler. Bu kampanyalardaki müşteriler ürünler arası geçiş (ÜAG) yapamayacaktır. Opsiyonel olarak sunulan ALO (sabit telefon) hizmeti alan müşteriler sadece taahhütsüz sunulan ALO ve Joker dakika paketlerinden yararlanabilecekler. İlgili müşteriler DECT hediyeli dakika paketlerini alamayacaklar. Yabancı müşteriler isterlerse yabancılara özel süreci olan taksitli cihaz tekliflerinden ayrı kampanya ile yararlanabilecekler.
 • Yabancı müşteriler Turkcell TV+ hizmeti olarak sadece Yabancılara Özel Yanında Turkcell TV+ kampanyasından yararlanabilirler. Standart bireysel müşterilere sunulan Turkcell TV+ tekliflerinden yararlanamazlar.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00 ve saha kanallarından (FÇM, DÇM) üzerinden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor