SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline ADSL müşterileri yararlanabilirler.

 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 850 222 0 222), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi kanallarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılınabilir.

 • Kampanya 09 Eylül 2013 - 06 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 • ADSL kampanyası taahhüdü 24 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 • Hayır, Aktivasyon ücreti vergiler dahil 96 TL kampanya kapsamında taahhüt süresince alınmamaktadır.

 • Turkcell Superonline'a yeni xDSL müşterisi olmam halinde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti ücretsiz olarak sağlanır. Bu ücret taahhütün bozulması halinde kampanya iptal bedeli hesaplamasına dahil edilir.

 • "ADSL Kampanyası” kampanyasında modem bedeli alınmamaktadır. Abonelik süresi boyunca modem ücretsizdir. Modem Turkcell Superonline’ın mülkiyetindedir. Abonelik iptalinde modem taahhütnameye uygun şartlarda iade edilmezse müşteriye tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem bedeli faturalanır.

 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.

 • Ay içerisindeki toplam downloadunuz 8 Mbps’e kadar 6 GB kotalı 25 GB adil kullanımlı pakette 25 GB’ye, 16 Mbps’e kadar 6 GB kotalı 25 GB adil kullanımlı pakette 25 GB’ye, 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB adil kullanımlı pakette 50 GB'ye, 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB adil kullanımlı pakette ise 100 GB'ye, 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB adil kullanımlı pakette ise 50 GB'ye, 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB adil kullanımlı pakette ise 75 GB'ye gelindiğinde bağlantı download (indirme) hızınız ay sonuna kadar 3 Mbps'ye düşürülecektir.

 • Kampanya süresi içinde diğer satışa açık olan ADSL retention kampanyalarına da geçiş yapılabilinir. Müşteri retention kapsamında kampanya değişikliği yaparsa taahhütü geçtiği kampanyanın taahhüt süresi kapsamında yeniden başlar ve müşterinin önceki kampanyadan mevcut olan KİB bedelleri taşınır.

 • Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 120 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.

 • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir.

 • ADSL kotalı paketlerinde uygulanan kota aşım ücreti 0,015 TL/MB’dir.

 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 110 TL kurulum hizmeti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • ​ Tarife ve kampanya fiyatlarına tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.

  Hız Kota AKK*(download) Tarife Kampanya
  8 Mbps'ye Kadar 6 GB 25 GB 39 TL 29 TL​
  16 Mbps'ye Kadar 6 GB 25 GB 42 TL 30 TL
  ​​8 Mbps'ye KadarLimitsiz​50 GB​​76 TL​49 TL
  16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 50 GB 78 TL 54 TL
  16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 75 GB 83 TL 59 TL
  8 Mbps'ye Kadar Limitsiz 100 GB 91 TL 64 TL
  4 Mbps Limitsiz Limitsiz 109 TL 79 TL
  8 Mbps Limitsiz Limitsiz 129 TL 99 TL

  *Hız Alanı: Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.

 • ​Turkcell TV+ Web paketi ile yerli ve yabancı canlı kanalları, paketinizdeki filmleri istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Turkcell TV+’ın teknolojik özellikleri ile canlı kanalları geri alabilir ya da kayıt edebilir istediğiniz yerde bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.​

 • ​Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir. Turkcell TV+ Web paketini Turkcell Superonline çağrı merkezini arayarak iptal edebilirsiniz.​

 • ​Turkcell TV+ Web paketi kullanımları ADSL müşterilerinin kotalarından sayılır, fiber internet müşterilerinin kotasından sayılmaz.​

Sayfayı kaydırın