Turkcell Kablo İnternet Son Fırsat Kampanyası

Turkcell Kablo İnternet Son Fırsat Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Turkcell Kablo İnternet keyfini yaşamaya devam edin.

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir

Turkcell Kablo İnternet Son Fırsat Kampanyası

Turkcell Kablo İnternet keyfini yaşamaya devam edin.

Fiyatlar

​İndirme Hızı
Kota​​12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*
​16 Mbps’ye kadar
Limitsiz​İlk 6 ay 89,90 TL, sonraki 6 ay 99,90 TL
​24 Mbps’ye kadar
​Limitsiz​
İlk 6 ay 99,90 TL, sonraki 6 ay 109,90 TL
35 Mbps’ye kadar
Limitsiz​
​İlk 6 ay 109,90 TL, sonraki 6 ay 119,90 TL


* Kampanya fiyatı aylıktır. Tüm vergiler ve 9 TL modem kullanım ücreti de dahildir. 

 • ​Kampanya 1 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bu kampanyadan aşağıdaki kriteleri sağlayan mevcut bireysel, Turkcell Superonline kablo internet aboneleri, mevcut kampanya taahhütlerinin son 90 gününde olmak ve ayrıca Turkcell Superonline kablo internet abonelikleri askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilir.
 • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem  çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 550 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti uygulanır.​
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanyadan diğer satışa açık olan kablo internet kampanyalarına geçiş mevcuttur.
 • Aynı kampanya altında seçilen paketten daha düşük hızlı paketlere geçiş mevcut değildir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar..​
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın