Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyası

Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Dört Dörtlük Paketler Devam Kampanyası sadece Dört Dörtlük paketlerinden yararlanan müşterilerimiz için geçerlidir.

Kampanyaya katılım 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir

Fiyatlar

Fiber Teklifleri:

HızAKK*KotaTarife FiyatıKampanya Fiyatı
​24 Mbps AKK'lı Limitsiz100 GB​​-104 TL​​​69,90 TL
​15 Mbps AKK'sız Fiber Paket​​Limitsiz​Limitsiz​​169 TL79 TL​
25 Mbps AKK'sız Fiber Platin Paket​​Limitsiz​​Limitsiz229 TL89 TL​


 

Yalın Adsl Teklifleri

HızAKK*KotaTarife Fiyatı (TL)Kampanya Fiyatı
8 Mbps'ye Kadar AKK'lı Limitsiz100 GB-109 TL74,90 TL
16 Mbps'ye Kadar Akılı Paket-200 GB137 TL98,90 TL​​


 
Yalın VDSL Teklifleri

​Hız​AKKKota​Tarife​​Kampanya Fiyatı​
​​​24 Mbps'ye kadar Akıllı Paket​- ​200 GB​​144 TL​102,90 TL​


*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir. 


 
Limitsiz AKK’lı Paket: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps fiber limitsiz pakette 8 Mbps hızında, 8 Mbps'ye kadar yalın adsl limitsiz pakette 3 Mbps hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman dilimlerinde paketinizin hızını kullanabilirsiniz.

Akıllı Paket:  Akıllı paketlerde 200GB kota sonrası aşım ücreti şoku ve fatura sürprizi yaşamazsınız. İsterseniz Joker kota alarak kullanımınıza devam edebilirsiniz.​
 
AKK’sız Fiber Paket: Platin paketlerle tüm sınırlar kalktı. Hiçbir sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, AKK ve sınırlar olmadan video, TV, film, oyun ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz. 


Turkcell Dört Dörtlük Paketler için tıklayınız

​Sadece Dört Dörtlük Paketlerinden yararlanan müşterilerimiz bu kampanyaya taahhüt süreleri içinde geçiş yapabilirler

 


 
 • 29 Mart 2018 tarihinden sonra Dört Dörtlük Paketler kampanyasından yararlanan müşteriler aynı kampanya altında Turkcell mobil paket kampanyasını iptal etmesi halinde geçerlidir. Kampanya Dört Dörtlük Paketler kampanyasının kalan taahhüt süresi kadar geçerlidir.​
 • Dört Dörtlük Paketler Kampanyası için tıklayınız.
 • Kampanyalar içerisindeki AKK'lı ev interneti paketleri www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ve taahhütnamede belirtilen tablodaki limitsiz AKK'lı paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı fiberde 24 Mbps hız içeren paketler için 8 Mbps'ye, Adslde 8 Mbps hız içeren paketler için 3 Mbps'ye düşer. Takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. AKK uygulanan Tüm Fiber internet paketlerinde AKK sonrası yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşer.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde ​sunulabilmektedir.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik i​ndirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki fiber AKK'lı paketin upload (yükleme) AKK değeri 50 GB’dır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 •  “16 Mbps'ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti alan müşteriler, Turkcell Superonline’ın VDSL kampanyalarından yararlanabilmesi için Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafında çapraz ürün geçişleri uygulanmaktadır.

 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın