SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Superonline tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilirsiniz. 

 • ​Kampanyadan aşağıdaki kampayalarda bulunan ve taahhütlerinin bitmesine 90 gün veya daha az kalan mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile, altyapılarının uygun olması durumunda yararlanabilirler.

  Avantajlı Yalın ADSL Yenileme Kampanyası, Avantajlı Yalın ADSL Erken Yenileme Kampanyası, Yalın DSL Mükemmel Fırsat Kampanyası, Avantajlı Yalın ADSL Son Fırsat Kampanyası, Saha Çalışan Kampanyası  Yalın DSL  2019, Mevcut Müşteri Yeni Yalın DSL Yenileme Kampanyası, Yalın ADSL Süper Fırsat Kampanyası, Yalın ADSL Fırsata Devam Kampanyası

 • ​Kampanya kapsamında yeni bir kurulum ve aktivasyon işlemi yapılmadığı için bu ücretler bulunmamaktadır. 

 • ​​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. ​​​

 • ​​Taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan geçişe uygun mevcut müşteri kampanyalarına geçiş yapılabilir. ​

 • ​​​​Kampanya kapsamında sunulan paketlerin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: 

  ​İndirme Hızı

  ​Kota

  ​Tarife Fiyatı

  ​8 Mbps’ye Kadar

  ​Limitsiz​

  ​319 TL

  ​12 Mbps’ye Kadar

  ​Limitsiz​

  ​324 TL

 • ​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

 • ​Kampanya kapsamında devir yapılabilir.

 • ​Kampanya kapsamında damga vergisi bulunmamaktadır.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor