SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Turkcell Superonline bayi, TIM ve YTSN’lerden ve yetkili Turkcell Superonline Satış kanallarına ( Çağrı Merkezini arayarak veya Web üzerinden başvuruda bulunarak)  giderek başvuru yapılabilir.

 • Kampanya kapsamında cihaz taksiti seçtiğiniz taahhüt süresi boyunca internet faturanıza ek olarak yansıtılır. Bu kampanya, Fiber/DSL/ Kablo İnternet kampanya taahhüdünüzü etkilememektedir.
  Cihaz taahhüt süresi 6 aydır.

 • ​Kampanya süresince mevcut internet kampanyanızı değiştirebilirsiniz. Cihaz taksitleri yeni kampanyanız üzerinden kaldığınız taksit ayından ücretlendirilmeye devam edecektir. 

 • ​Birden fazla internet abonelik olsa dahi kampanyadan yalnızca bir adet cihaz alarak yararlanabilirsiniz.

 • Verilen taahhüt süresi bitiminden önce sözleşmenin feshedilmesi, taahhütname’ deki yükümlülüklerini yerine getirilmemesi nedeniyle veya Turkcell Superonline tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde iptal bedeli olarak müşterinin almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edilecektir. Varsa internet hizmetine ilişkin ek bedeller ayrıca faturalandırılacaktır. 

 • Kampanyanın devredilmesi durumunda ilgili cihaz iptal olur ve kalan tüm taksitleri devir edene tek fatura olarak yansıtılır.  

 • Kampanya kapsamındaki cihazın teslim edilmesinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cayma bedeli ödemeksizin cihazınızı iade edebilirsiniz. Ancak cayma hakkı kullanımı; teslim edilen cihazı ancak ilk inceleme niteliğinde gözden geçirilebilmesi durumunda geçerlidir. Olağan gözden geçirmeyi aşan mutat bir kullanım yapmam halinde ise cayma hakkını kullanılamayacaktır. Cayma hakkı sözleşmenin feshedilmesidir, cihazın değişimi söz konusu değildir.  Kampanya sözleşmesi bir bütün olduğundan, eğer müşteri kampanya sözleşmesinden cayma hakkı kullanılırsa kampanya sözleşmesi bütünüyle sona erdirilecektir. 

 • ​Teknik Özellikler​ ​​​ ​
  ​İşlemci​​​​SDM 429 (Quad 2.0GHz)​
  Ram​​​2 GB​
  ​İşletim Sistemi​​​Android P​​
  ​Ekran Boyut/Çözünürlük​8” 1280 x 800 (WXGA) TFT LCD
  ​Ağ​​WiFi​
  ​Tip​​Tam Dokunmatik Tablet​
  ​​Boyutlar​210 x  124.4 x 8 mm​
  ​​Ağırlık​346 g​
  Kamera​​​8 MP
  ​Ön Kamera​​2 MP​
  Bluetooth​​​​BT 4.0
  ​USB​Type B USB ​​2.0, 3.5mm Ear jack​​
  Dahili Hafıza​​​32 GB​
  ​MicroSD​512GB’a kadar microSD​​
  ​Pil Kapasitesi​​5100 mAh​
  ​Diğer​​İvmeölçer, Işık Sensörü


 • Kampanya kapsamında tek renk ve siyah olarak sunulmaktadır.

 • Yabancı müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Fakat uygulanan özel bir süreç vardır.  
  Yabancı müşterilerin bu kampanyadan yararlanılabilmesi için kampanya talep girişi tamamlandıktan sonra gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçtiği cihazın toplam bedelinin yarısını online ödeme kanallarından ya da Turkcell Superonline Bayileri üzerinden kredi kartı ile peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra tarafınıza SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Eğer bu bedel zamanında ödenmezse kampanya talebiniz iptal edilecektir. Cihazın kalan bedeli ise taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturanıza yansıtılacaktır.

 • ​Damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya tek seferde yansıtılır. 

Sayfayı kaydırın