Taksitli Samsung Galaxy T290 Kampanyası

Taksitli Samsung Galaxy T290 Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Samsung Galaxy T290, internet faturanıza ek 6 ay taksitle!

6 Ağustos 2021 tarihinde sona ermiştir

Taksitli Samsung Galaxy T290 Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterilerimiz için, "Samsung Galaxy T290 Kampanyası" internet faturanıza ek 6 ay taksitle!

Fiyatlar

Cihaz Marka​Cihaz Model​​Taahhüt Süresi​Yeni Aboneler için Tahsil Edilecek Peşinat Bedeli*​Yeni Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*​Mevcut Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*​Taksitli Toplam Cihaz Bedeli*
​​Samsung​Galaxy T290​6 ay​704 TL​​117,57 TL​​234,90 TL​​1409,40 TL​​

*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
** Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden “yeni” müşterilerin toplam cihaz tutarının yarısı kredi kartından çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • ​Kampanya 06.08.2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) cihaz  satın alabilir.
 • Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin kampanya kapsamında seçtikleri ilgili cihaz bedelinin yarısının Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartı ile ödenmesi zorunludur. Bedelin kalan yarısı müşterilerin kampanya taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturalandırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli Samsung Galaxy T290 Kampanyası kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Taksitli Samsung Galaxy T290 Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli Samsung Galaxy T290 Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

​Teknik Özellikler;

Teknik Özellikler​ ​​​ ​
​İşlemci​​SDM 429 (Quad 2.0GHz)​
Ram​​2 GB​
​İşletim Sistemi​​Android P​​
​Ekran Boyut/Çözünürlük​8” 1280 x 800 (WXGA) TFT LCD
​Ağ​​WiFi​
​Tip​​Tam Dokunmatik Tablet​
​​Boyutlar​​210 x  124.4 x 8 mm​
​​Ağırlık​346 g​
Kamera​​​8 MP
​Ön Kamera​​2 MP​
Bluetooth​​​​BT 4.0
​USB​Type B USB 2.0, 3.5mm Ear jack​​
Dahili Hafıza​​​32 GB​
​MicroSD​512GB’a kadar microSD​​
​Pil Kapasitesi​​5100 mAh​
​Diğer​​İvmeölçer, Işık Sensörü


Sayfayı kaydırın