Taksitli iPad WiFi 32 GB Tablet Kampanyası

Taksitli iPad WiFi 32 GB Tablet Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Superonline’lılar ev internetinin keyfini iPad ile katlıyor!

86,95 TL / 24 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir

Fiyatlar

Cihaz Marka/Model​Taahhüt Süresi​Yeni Aboneler için Tahsil Edilecek  Peşinat Bedeli** Yeni Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli** ​Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli Yeni Aboneler için peşinat bedeli** ​​Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli Yeni Aboneler için aylık cihaz bedeli**
​Mevcut Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli**
 
Peşin/Taksitli toplam Cihaz Bedeli*​​*
iPad WiFi 32 GB​ ​24 ay​​1043,40 TL​43,47 TL​​1043,40 TL​
​43,47 TL​

​86,95 TL
2.086,80 TL​
*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.​
** Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
** Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli olan (henüz ilk faturası çıkmamış) müşteriler için cihaz’ın toplam bedeline bakılmaksızın, kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • 24 aya varan taksit imkanları ile iPad WiFi 32 GB Superonline’da!
 • ​Kampanya 14.09.2017 -  31.12.2018 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni fiber müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) tablet ürünü satın alabilir.
 • Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli olan (henüz ilk faturası çıkmamış) müşteriler için cihaz’ın toplam bedeline bakılmaksızın, kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli iPad WiFi 32 GB Tablet Kampanyası kapsamında verilen tablet taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Taksitli iPad WiFi 32 GB Tablet Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli iPad WiFi 32 GB Tablet Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’ lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

​Teknik Özellikler:​Ekran​​9.7 inç Retina ekran​​
Ekran Çözünürlüğü​​2048 x 1536 piksel
Kamera​8 MP arka, 1.2 MP ön Kamera​
İşlemci Hızı​​64 bit mimariye sahip A9 çip ve tümleşik M9 yardımcı işlemci
​İşletim SistemiiOS 10​
​Dahili Hafıza32 GB​
​Boyutlar & Ağırlık240 x 169.5 x 7.5 mm, 469 gr​
​Bekleme SüresiWiFi üzerinden 10 saate kadar​
GPS & Lokasyon ​iBeacon ile mikro lokasyon​

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın