SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri, 24 ay abonelik taahhüdü vermeleri şartıyla yararlanabilirler. Kampanya kapsamında 24 ay  taahhüt sözüne 349 TL değerindeki Reeder M7 GO tablet hediye edilecektir.

 • ​Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi  ve Turkcell Mağazalarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılabilirsiniz.

 • ​Kampanya  1 Şubat 2020'ye kadar geçerlidir. Kampanya  stoklarla sınırlıdır bu sebepten kampanya süresi uzatılabilir veya stok durumuna göre 1 Şubat 2020 öncesinde de kapatılabilir. 

 • ​Kampanyanın taahhüdü 24 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. ​

 • ​Kampanyadan yararlanan yeni Yalın ADSL müşterileri için 150 TL kurulum ve 120 TL aktivasyon bedeli taahhüt sözüne ücretsizdir. Kampanya içinde sunulan aktivasyon ve kurulum bedeli, cayma bedeli olarak bir sonraki kampanyaya, önceki kampanya taahhüt süresince taşınır. 

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 5 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.  250 TL değerindeki modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.

 • ​Kampanya taahhüt süresinin bitimine 90 gün kalana kadar  kampanya değişikliği yapılamamaktadır. Sadece üst-alt pakete geçiş yapılabilmektedir.

 • ​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dâhil 150 TL kurulum bedeli, 120 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise 250 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamındaki cihaza göre tabletin rayiç bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 • ​Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde (ilk faturaya yansıyacak şekilde) seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • ​​

  ​​Hız​Kota​Tarife Fiyatı
  ​6 Mbps’ye kadar​Limitsiz​139 TL
  ​12 Mbps’ye kadar​Limitsiz​154 TL
  1​6 Mbps’ye kadar​Limitsiz​174 TL

 • ​Kampanya süresince başka kampanyalara geçiş yapılamamaktadır. Sadece paket değişikliği yapılabilmektedir. 

 • K​ampanya kapsamında bir adet faturaya ek taksitli cihaz alınabilir. 
  Taksitli Cihaz için Kurallar; Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
  *​*Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli olan (henüz ilk faturası çıkmamış) müşteriler için cihaz’ın toplam bedeline bakılmaksızın, kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

Sayfayı kaydırın