SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​TV+’ın mevcuttaki herhangi bir ana paketier geçiş yapabilirsiniz ancak Alcatel 1T 7 tabletiniz içinde yer alan ücretsiz TV+ Çocuk paketiniz deaktif olur.
  Alcatel 1T 7 tabletiniz içindeki TV+ Çocuk paketinize ek olarak TV+’ın mevcuttaki tüm ek paketlerini de satın alabilirsiniz.

 • ​Turkcell Superonline bayi ve yetkili Turkcell Superonline Satış kanallarına giderek başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda www.superonline.net üzerinden, Turkcell Mağazalarından başvuruda bulunulabilir veya 0532 532 00 00 arayabilirsiniz.

 • ​Kampanyadan mevcutta geçişe uygun kampanyalarda bulunan mevcut fiber müşterileri ve fibere yeni gelen müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 

 • ​Yeni abonelikle gelen müşteriler için 300 TL kurulum ve 120 TL aktivasyon bedelleri, kampanyada 24 ay kalma sözüne ücretsizdir.  Taahhüt süresi içerisinde iptal edilirse KİB'ne (Kampanya İptal Bedeli) dâhildir.​​​​

 • ​Kampanya kapsamında 300 TL değerindeki modem ücreti data içerisinde bulunmaktadır ve 8 TL’dir. Modem Turkcell mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Teslim edilmezse modem ücreti faturalandırılacaktır.​​

 • ​Taahhüt süresi boyunca kampanya değişikliği yapılamamaktadır. Son 90 gün kala müşteri kampanya değişikliği yapabilmektedir. Taahhüt süresi boyunca sadece hız-kota değişikliği yapılabilmektedir. 

 • ​Hız​​Taahhüt Süresi​Kota​Tarife Fiyatı*
  ​20 Mbps​​24 ay​ ​​Limitsiz​144 TL
  35 Mbps Platin Paket ​Limitsiz​159 TL

 • TV+, ister mobil cihazlarınızda dışarıdayken isterseniz de evde, okulda, tatilde veya işte sabit durumdayken TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma, kaydetme ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

 • ​DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, CARTOON NETWORK, BABYTV, DUCKTV, MİNİKA ÇOCUK, MİNİKA GO, TRT ÇOCUK HD, DA VINCI HD, ENGLISH CLUB TV kanalları ve ek olarak TV+ Çocuk kategorisindeki tüm VOD’ler (çocuk filmleri kategorisinin tamamı) paketin içinde yer almaktadır. 

 • ​Alcatel 1 T7 tabletiniz içindeki TV+ uygulamasını kullanmaya iki yolla başlayabilirsiniz.


  Tabletinizde yüklü olan TV+ uygulamasını açın. TV+ aboneliğinizin kayıtlı olduğu cep telefonu numarasını ve şifresini girin.  
  Şifrenizi bilmiyorsanız, Turkcell abonesiyseniz SIFRE yazıp 2200'a, Turkcell abonesi değilseniz SIFRE yazıp 05327552222'ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.
  Dilerseniz “Hızlı Giriş” seçeneğine tıklayıp , TV+ aboneliğinizin kayıtlı olduğu cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra, kayıtlı hattınızın takılı olduğu telefonunuzda çıkan ekranı onaylayarak ya da telefonunuza SMS olarak gelecek şifreyi tabletinizdeki alana yazarak giriş yapabilirsiniz.

 • ​Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, (varsa) aktivasyon ücreti veya (varsa) taksitlendirilmiş aktivasyon ücretlerinin kalan taksitleri, (varsa) kurulum ücreti ve Alcatel marka tabletin rayiç bedeli (Alcatel 1T7  vergiler dâhil 449 TL) toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli son faturanıza yansıtılır​​

 • ​1 (bir) kullanıcı en fazla 1 (bir) tablet ürünü alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerli olacaktır.​​

 • ​24 ayın sonunda , Dijital Çocuk Kampanyası kapsamında hediye verilen TV+ Çocuk Paketiniz iptal olur. Paketiniz iptal olduktan sonra size uygun avantajlı bir TV+ paketi satın alarak aboneliğinize devam edebilirsiniz.

 • ​Kampanya kapsamında devir yapılamaz. 

 • ​Eğer  TV+  Çocuk Paketini kullanmak istediğiniz cep numarası üzerinde farklı bir TV+ numarası var ise, başka bir cep telefonu numarası kullanarak TV+’ınızı kullanabilirsiniz. Eğer farklı bir cep numaranız  yok ise TV+ Çocuk Paketi, sadece cep numarası ile  kullanılabildiği için kullanıma başlayamazsınız. Kullanım yapmayacağınız paketiniz kampanya içerisinden çıkartılacaktır ve cayma durumunda TV+ Çocuk Paketi için, kullanım olmadığından herhangi bir cayma bedeli faturanıza yansıtılmayacaktır.
  Kampanyanın herhangi bir taahhüt ayında farklı bir cep numarası ile kullanım yapmak isterseniz, Dijital Çocuk Kampanyasındaki kalan taahhüt süreniz kadar TV+ Çocuk paketinizi kullanabilirsiniz. 

 • ​TV+ Çock Paketi aylık 3,90 TL’dir. Dijital Çocuk Kampanyası kapsamında, taahhüde bağlıdır ve taahhüt sözünüze ücretsizdir. 

  • ​Kampanya kapsamında bir adet faturaya ek taksitli cihaz alınabilir. Fakat taksitli cihaz kurallarına uygun durumlarda bir adet alınabilmektedir.
  • Taksitli Cihaz için Kurallar; Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
  • *​*Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli olan (henüz ilk faturası çıkmamış) müşteriler için cihazın toplam bedeline bakılmaksızın, kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • ​Kampanya kapsamında bir defaya mahsus (üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında) ilk faturaya damga vergisi yansıtılacaktır. 

 • ​Sadece Hediyeli Fiberden ADSL Kampanyası veya Yalın DSL’e geçiş yapılabilir.​​ Başka herhangi bir DSL kampanyasına geçiş yapılmamaktadır.  Müşteri bu kampanyalardan kalan taahhüt ayı boyunca internet kullanımına devam eder. 

 • ​lifebox fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, telefon rehberinizi yedekleyebileceğiniz; internete erişebildiğiniz her yerde telefon, tablet ya da bilgisayardan bu dosyalara ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz bir servistir.
  Uygulamayı indiren ve giriş yapan tüm abonelere öncelikle 5 GB saklama alanı hediyemizdir.

 • ​Turkcell ve diğer operatör aboneleri tarafından kullanılabilir. Android (4.4 ve üzeri) ve iOS (9 ve üzeri) işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, lifebox'a mobil uygulama üzerinden, akıllı cihaz sahibi olmayan kullanıcılar ise https://mylifebox.com// adresinden ulaşabilir. Ayrıca Alcatel 1T 7 tabletinizdeki yüklü Lifebox uygulaması içinde de paketinizi kullanabilirsiniz. 

 • ​lifebox uygulamasını indirmek ücretsizdir. Android cihazlarda App-Market üzerinden indirilirken oluşan data trafiği ücretlendirilmez. Google Play ve Apple Appstore’dan indirme yapılırken oluşan data trafiği mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında 12 Aylık 50 GB saklama alanı hediye olduğu için herhangi bir ek ücret ödemeden kullanıma başlayabilirsininiz. 

 • ​Kampanya katılımı sonrasında size bir bilgilendirme smsi gelecektir ve bu bilgilendirme smsinin içinde lifebox 12 aylık 50GB saklama alanını kullanmanız için size özel kampanya kodunuz size iletilecektir.
  lifebox faydasını kullanabilmek için, android platformlarda uygulama içinden veya tüm platformlar için mylifebox.com adresinden hesabınıza giriş yapıp, ayarlar menüsündeki hesap bilgileri kısmında yer alan kampanya kodu aktivasyon bölümüne kampanya kodunuzu girerek faydanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.​

 • ​50GB Paket (50 GB saklama alanı) LIFEBOX 50GB, 100GB Paket (100 GB saklama alanı) LIFEBOX 100GB , 100GB Paket (100 GB saklama alanı) LIFEBOX 100GB , 500GB Paket (500 GB saklama alanı) LIFEBOX 500GB , 2.5TB Paket (2,5 TB saklama alanı) LIFEBOX 25TB  yazıp 2200’a gönderin.
  Ayrıca lifebox uygulaması içinden Ayarlar > Paketler menüsünden ve https://mylifebox.com// üzerinden Paketler menüsünden saklama alanını büyütebilirsiniz.
  Turkcell abonesi değilseniz; lifebox uygulaması içinden Ayarlar > Paketler menüsünden ve https://mylifebox.com// üzerinden Paketler menüsünden saklama alanınızı büyütebilirsiniz.

 • ​12 ay sonunda 50GB lifebox kullanım alanınız bitecekir. Kullanım süreniz bittikten sonra 3 ay kullanımınıza devam edebilirsiniz ve yüklemeleriniz bu süre içerisinde sizinle olur. 3 ay sonunda eğer ek lifebox paketi almazsanız yüklemelerinize ayrılacak sadece 5GB’lık bir saklama alanı kalacaktır. Yüklemelerinizin,  bu 5GB alanını aşması durumunda ise silinme ihtimali vardır. 

 • ​https://www.turkcell.com.tr/servisler/lifebox adresinden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • ​31.12.2019 tarihine kadar kampanya kodunun aktiflenmesi gerekir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kampanya kodları deaktif olacaktır ve sonraki bir tarihte kullanım yapılamayacaktır. 

Sayfayı kaydırın