Fiyatlar

​Hız​Kota​​AKK*
İndirme (Download)
AKK*
Yükleme (Upload)​
​(Tablet + İnternet)
Kampanya Tutarı **
​100 MbpsLimitsiz​​150 GB​50 GB​​99,90 TL
​100 MbpsLimitsiz​​100 GB50 GB​​89,90 TL
​​50 MbpsLim​itsiz​​75 GB50 GB​​74,90 TL

**AKK, Adil Kullanım K​oşullarını ifade etmektedir. Kampanya kapsamındaki limitsiz paketler için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) AKK değerlerinin aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 100 mbps'den 24 Mbps'ye; 50 Mbps'den 16 Mbps'ye, veri yükleme (upload) hızı tüm paketlerde 1 Mbps’ye düşürülecektir.

 
**Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

 

 • ​Fiber internet fiyatına hem fiber internet hem tablet!
 • Aktivasyon ücreti yok!
 • Modem ve kurulum ücretsiz!
 • ​Kampanya 01 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 500 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil 240 TL kurulum bedeli, varsa tüm vergileri dahil 96 TL aktivasyon ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamındaki cihaza göre tabletin rayiç bedeli (ASUS ZenPad 7 tabletin tüm vergiler dahil  549TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Abonelik sonlandığında modem iade edilmezse taahhütnamede yazan detaylara göre tüm vergiler dahil 250 TL olarak faturalanır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır. ​
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil  4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Fiyatlar bölümünde belirtilen limitsiz paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri veya veri yükleme (upload) AKK değeri aşılırsa ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 100 Mbps'den 24 Mbps'ye; 50 Mbps'den 16 Mbps'ye, veri yükleme (upload) hızı tüm paketlerde 1 Mbps’ye düşürülecektir. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.
 • Kampanyaya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile tim Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler. 
Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
ASUS Zenpad 7 ürün özellikleri:

​İşletim sistemi ​Android 5.0 (Lollipop)
​İşlemciIntel SoFIA Quad-Core CPU (C3230)
​Ekran​7" LED WSVGA (1024 x 600) arkadan aydınlatma
IPS panel
10 parmak dokunma
​Boyutlar108 mm x 189 mm x 9.1 mm​
​Renk ​Siyah
​Bellek​1GB
​Hafıza​8GB
​Ön Kamera​0.3 MP
​Arka Kamera ​2 MP
​Kablosuz Ağ Bağlantısı​802.11 b/g/n, BT4.0
​Batarya​3450mAh
​Bağlantı3G + WiFi​

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın