5i 1 Yerde Devam Kampanyası

5i 1 Yerde Devam Kampanyası

Kategoriler: TV+ Kampanyaları

5i 1 Yerde Devam Kampanyası sadece 5i 1 Yerde paketlerinden yararlanan müşterilerimiz için geçerlidir.

30 Kasım 2018 tarihinde sona ermiştir

5i 1 Yerde Devam Kampanyası

5i 1 Yerde Devam Kampanyası sadece 5i 1 Yerde paketlerinden yararlanan müşterilerimiz için geçerlidir.

Fiyatlar

Sabit İnternet Fiyatı;

Ev İnternetiEVDE TV KEYFİ
Aylık  indirimsiz Tarife FiyatıTarife bedeli üzerinden sağlanan aylık indirim bedeli**Kampanya fiyatı **
24 Mbps Limitsiz
Fiber 50 GB AKK*​​
​​TV + GİRİŞ PAKETİ​​​​​​140,9 TL​66,0 TL​74,90 TL​​
24 Mbps Limitsiz
Fiber 50 GB AKK*​​​
​​​​​​​​​TV + AİLE PAKETİ​ ​ ​ ​ ​ ​​​150,9 TL​66,0 TL​​​84,90 TL​​
24 Mbps Limitsiz
Fiber 100 GB AKK*​​​
​​TV + GİRİŞ PAKETİ​​​​​​​​​150,9 TL​
​66,0 TL​​84,90 TL​​​
​24 Mbps Limitsiz
Fiber 100 GB AKK*​​
​​​​​​​​​TV + AİLE PAKETİ​ ​ ​ ​ ​ ​
​160,9 TL​​​66,0 TL​​94,90 TL​​​​
​​​15 Mbps AKK'sız Fiber Platin​​​​​​TV + AİLE PAKETİ​ ​225,9​ TL​121,9 TL​104,0 TL
​​​25 Mbps AKK'sız Fiber Platin​​​​​​​​​​​TV + AİLE PAKETİ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​285,9 TL​​171,9 TL​114,0 TL​

*AKK, indirme (download) adil kullanım koşullarını ifade etmektedir. Tabloda belirtilen Ev İnterneti paketlerinin yükleme (upload) AKK değerleri 50 GB'dir.

**Turkcell Superonline Ev İnternet ve TV+ paketi kampanyalı toplam fiyatıdır. Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir. 
 
Limitsiz AKK’lı Paket: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz pakette 8 Mbps hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman dilimlerinde paketinizin hızını kullanabilirsiniz.

AKK’sız Fiber Platin Paket: Platin paketlerle tüm sınırlar kalktı. Hiçbir sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, AKK ve sınırlar olmadan video, TV, film, oyun ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.​

TV+ Şartları:

 • TV+ Giriş , Aile, Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup  TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir. 
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • ​TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. ​Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.​

​ 

 • ​5i 1 Yerde Kampanyası kalan taahhüt süresi kadar geçerlidir.
 • 5i 1 Yerde Kampanyası için tıklayınız.
 • Kampanyalar içerisindeki ev interneti paketleri, fiyatlar bölümünde yer alan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Adil Kullanım Koşulları gereği veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) Hız Alanı sınırlarının ilgili her bir ay içerisinde aşılması durumunda, herhangi bir aşım ücreti yansıtılmaz, içinde bulunulan ilgili ay sonuna kadar aşağıdaki tabloda (Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu) ilgili Tarife hızı kapsamında belirtilen hız kısıtı uygulanır, takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.
  ​Seçilen Tarife/Paket  Hızı Alt Sınırı - Üst SınırıAKK Sonrası İndirme Hızı​
  4 Mbps - 8 Mbps (8 Mbps dahil)​3 Mbps​
  8 Mbps üzeri - 16 Mbps (16 Mbps dahil)​5 Mbps​
  ​16 Mbps üzeri - 24 Mbps (24 Mbps dahil)​8 Mbps
  24 Mbps üzeri - 50 Mbps (50 Mbps dahil)​​16 Mbps
  50 Mbps üzeri - 100 Mbps (100 Mbps dahil)​24 Mbps​
  100 Mbps üzeri - 500 Mbps (500 Mbps dahil)​32 Mbps​
  500 Mbps üzeri - 1000 Mbps (1000 Mbps dahil)​64 Mbps​
 • Fiber internet hizmeti ve  TV+ hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki Turkcell Superonline Ev İnterneti paketlerinin yükleme (upload) AKK değerleri 50 GB'dir.​
 • Kampanya kapsamında verilen modemler ve  TV+ kutuları stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.​
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.​
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın