3'lü Fırsat Kampanyası

İlk 3 ay ücretsiz avantajı ile 24 ay boyunca Net Fiyat

Fiyatlar

​Hız​KotaAKK*
İndirme
(Download) Hız Alanı**
AKK
Yükleme (Upload) Hız Alanı**
Aylık  indirimsiz Tarife FiyatıKampanya kapsamındaki aylık indirimli Tarife bedeliTarife bedeli üzerinden sağlanan aylık
indirim bedeli***
100 Mbps
Limitsiz​
175 GB
50 GB
134 TL​
99,90 TL34,1 TL​
​50 MbpsLimitsiz​125 GB​50 GB104 TL​79,90 TL​24,1 TL
​25 Mbps​​Limitsiz​75 GB​​50 GB84 TL​69,90 TL​14,1 TL​


 

(*): Veri indirme Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.

(**): İnternet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

(***): İndirim tutarı, Kampanyada sunulan Tarifenin güncel raf bedeli ile Kampanya kapsamında sunulan indirimli Tarife bedeli arasındaki farkı göstermektedir. 

Tarife seçenekleri ile birlikte sunulan Turkcell TV+ Paket seçenekleri ve bunlara ilişkin tüm vergiler dahil bedeller aşağıdaki şekildedir:

25 Mbps hız, 75 GB İndirme hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğindeTurkcell TV+ Paketi aylık indirimiTurkcell TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli  İndirimiAylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
(Tarife + Turkcell TV+ Paketleri)
Turkcell TV+ Giriş Paketi9,90 TL20,00 TLİlk 3 ay 0 TL,
24 ay boyunca 69,90 TL
Turkcell TV+ Aile Paketi
9,90 TL20,00 TLİlk 3 ay 0 TL,
 24 ay boyunca 79,90 TL
Turkcell TV+ Extra Paketi9,90 TL20,00 TL​İlk 3 ay 0 TL,
24 ay boyunca 89,90 TL

 ​

​50 Mbps hız, 125 GB İndirme Hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğindeTurkcell TV+ Paketi aylık indirimi​Turkcell TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
(Tarife + Turkcell TV+ Paketleri)​
Turkcell TV+ Giriş Paketi​9,90 TL​20,00 TL​İlk 3 ay 0 TL,
 24 ay boyunca 79,90 TL​
​Turkcell TV+ Aile Paketi9,90 TL​​20,00 TL​İlk 3 ay 0 TL, 
24 ay boyunca 89,90 TL​
Turkcell TV+ Extra Paketi​​9,90 TL20,00 TL​​İlk 3 ay 0 TL, 
24 ay boyunca 99,90 TL​

 

100 Mbps hız, 175 GB İndirme Hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğindeTurkcell TV+ Paketi aylık indirimi​​Turkcell TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​Aylık toplam indirimli Kampanya fiyatı
(Tarife + Turkcell TV+ Paketleri)​​
​Turkcell TV+ Aile Paketi​9,90 TL​​20,00 TL​​​İlk 3 ay 0 TL, 
24 ay boyunca 99,90 TL​​
Turkcell TV+ Extra Paketi​​9,90 TL​​20,00 TL​​​İlk 3 ay 0 TL, 
24 ay boyunca 109,90 TL​​

Turkcell TV+ Sinema Paketi aylık indirim bedeli, seçtiğim Tarife ve/veya Turkcell TV+ Paketine göre değişmeksizin, vergiler dahil 19,90 TL (OndokuzTürkLirasıdoksanKuruş)’dir.

 

 • Turkcell TV+ ile evinde televizyon keyfini  ilk 3 ay ücretsiz yaşa, evde değilken fatura ödeme!
 • TV+ servisinde geçerli olmak üzere, taahhüt boyunca ayda 5 GB mobil data hediye!
 • 6 SinemaTV kanalı 24 ay boyunca hediye!
 • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler ve 27 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!​
Paket detayları için tıklayınız.

 

 

 • Kampanya 1 Haziran 2016​ - 4 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Turkcell TV+, Fiber İnternet ve ses hizmetine 27 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Turkcell TV+ Giriş, Aile ve Extra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup Turkcell TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir. 
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 27 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 500 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Abonelik 27 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 225 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL fiber internet aktivasyon ücreti, tüm vergiler dahil 48 TL( %18 KDV, %15 ÖİV) Turkcell TV+ aktivasyon ücreti,  “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında verilen Turkcell TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde Turkcell TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 299 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya taahhüt süresinin bitiminden önce diğer fiber internet kampanyalarına geçiş yapılamamaktadır. Ancak mevcut kampanyanın üst paketlerine veya taşınma durumunda DSL kampanyalarına geçiş yapabilir.
 • Kampanyan stoklarla sınırlıdır.
 • 3'lü Süper Paket kampanyasından bu kampanyaya geçiş yapılamamaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 27 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,015 TL / MB'dir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • Sabit telefon numarasınıTurkcell Superonline’a taşımak suretiyle ALO (sabit telefon) hizmeti aldığındığı durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden de yararlanılacaktır. 24 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da numara taşıma hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan aylık 100 dakika konuşma paketi de sonlanacaktır. 100 dakika konuşma paketinin şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır. 
 • Turkcell TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. ​Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
​*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​

 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın