Turkcell Grup PAF Hakkında

“Profesyonelliğe Adım Formasyonu" adı altında yürüttüğümüz Turkcell PAF programı ile Turkcell Grup'un geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak genç yetenekleri Turkcell Grup ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz.

Turkcell Grup PAF Hakkında

​“Profesyonelliğe  Adım  Formasyonu" adı altında yürüttüğümüz Turkcell PAF programı ile Turkcell Grup'un geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak genç yetenekleri Turkcell Grup ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz.
 

Turkcell PAF Programı Nedir?

“Profesyonelliğe Adım Formasyonu" adı altında yürüttüğümüz Turkcell PAF programı ile Turkcell Grup'un geleceğini oluşturmakta  önemli rol  oynayacak  genç  yetenekleri  Turkcell Grup ailesine  kazandırmayı ve profesyonel  hayata  bir  adım  önde ve  doğru  bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz. Bu program ile her yıl üniversite öğrencilerimize Turkcell  Grup dünyasının  kapılarını açıyor ve profesyonel yaşamla tanışmalarını sağlıyoruz.  İki   ay süren  yaz  stajı  süresince  sizleri;  profesyonel  yaşam, teknoloji sektöründeki iş alanları ve pozisyonlar hakkında bilgilendirmeyi, ilgi alanlarınız konusundaki farkındalık seviyenizi arttırmayı ve  iş yaşamına dair bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz.
 
Turkcell Grup PAF programında öğrenciler yaz boyunca staj yaptıkları birimlerdeki görevlerinin yanı sıra farklı birimlerde staj yapan diğer öğrenciler  ile  oluşturulan  takımlara  dahil olarak inovatif projelerde çalışırlar.  Takımlar bu projelerde çalışırken yöneticilerimizden mentorluk alır,  kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar.  Programa dahil olan tüm katılımcıların gelişimi Turkcell Akademi’nin eğitimleri ile de desteklenir. Yaz stajı sonunda yapılacak değerlendirme sonucunda başarılı olan 3. Sınıf öğrencilerine part-time çalışma imkanı sunulur. Başarılı olan 4. Sınıf öğrencileri ise Turkcell Grup Şirketlerinde uygun fırsatlar olması halinde değerlendirilir.
 
Başvuru  aşamasından,  değerlendirme  aşamasına,  oryantasyon  aşamasından,  staj  sürecine  kadar sizin ihtiyaçlarınız ön görülerek hazırlanan  Turkcell Grup  PAF  programı  bir  staj programı olmanın ötesinde,  gerçek iş hayatını deneyimlemenizi ve geleceğinize yatırım yapmanızı sağlayacak bir genç yetenek yönetimi programıdır.
 

Turkcell Grup PAF Size Neler Sunar?

  • Eğlenceli, interaktif ve farklı bir işe alım süreci
  • Yaz döneminde 2 ay süre ile Turkcell Grup’da staj ve inovatif projelerde yer alma imkanı
  • Turkcell Grup yöneticilerinden mentorluk desteği
  • Turkcell Akademi tarafından hazırlanan gelişim programı
  • Başarılı 3. Sınıf adaylarına Turkcell Grup’da part-time çalışma imkanı
  • Başarılı 4. Sınıf adaylarına full-time pozisyonlarda değerlendirilme imkanı

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor