Turkcell Fiber'de Paycell Kart’a Özel 50 TL Değerinde Hediye!

Turkcell Fiber'de Paycell Kart’a Özel 50 TL Değerinde Hediye!

Kategori: Servisler

Turkcell Fiber’de Paycell Kart’a özel 50 TL değerinde hediye!

Turkcell Fiber'de Paycell Kart’a Özel 50 TL Değerinde Hediye!

Paycell Kart fırsatı içeren Turkcell Fiber kampanyalara gelen müşterilerimiz Paycell Kart'a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor! Hediyenizi kullanmaya başlamak için Paycell uygulamasından kartınızı aktive etmeniz yeterli!

Nedir ?

Turkcell Fiber'de Paycell Kart’a Özel 50 TL Değerinde Hediye!

​Paycell Kart fırsatı içeren Turkcell Fiber kampanyalara gelen müşterilerimiz Paycell Kart'a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor! Hediyenizi kullanmaya başlamak için Paycell uygulamasından kartınızı aktive etmeniz yeterli! 

​Kampanya kapsamında Turkcell mobil müşterilerimize Paycell kart’tan 50 TL değerinde hediye edilmektedir.

 

 • Kampanya 19.10.2018- 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.​
 • ​Paycell Kart fırsatı içeren Turkcell Fiber kampanyalara gelen müşterilerimiz Paycell Kart'a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor.
  Paycell kart fırsatı içeren Turkcell Fiber kampanyalarına gelen yeni ve mevcut müşterilerimizin kayıtlı iletişim numarası Turkcell mobil ise kampanyadan faydalanabilir. Turkcell mağazalarından yapılan işlemlerde daha önceden kayıtlı ya da işlem sırasında alınan iletişim numarasına  Paycell Kart’tan 50 TL değerinde hediye aktiflenir. Turkcell mağazaları dışındaki kanallardan  yapılan işlemler sırasında tercihen iletişim numarasından farklı bir Turkcell mobil numarası verilerek de faydayı almaya hak kazanılabilir. Müşterilerimiz hediyelerini Paycell uygulaması içerisindeki Fırsatlar alanında; Hediyelerim bölümünde görünütüleyebilirler.
  Hediyeyi kullanmaya başlamak için Paycell uygulamasından Paycell Kart'ın aktive edilmesi gerekmektedir. Paycell Kart'ı olmayan müşterilerimiz Turkcell mağazalarından ya da turkcell.com.tr üzerinden kart satın alarak Paycell mobil uygulaması üzerinden kartı aktif ederek, faydayı kullanmaya başlayabilir. 
  Hediye, 50 TL Paycell uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell servis ve ürünlerinde geçerlidir. Hediyeniz ile alabileceğiniz Turkcell faydaları: Fizy Müzik paketi; TV+ Giriş, TV+Mini paketleri; Lifebox 50GB-500GB-2.5TB paketleri; Turkcell Mobil Haftalık 1 GB internet (Kampanya kapsamında en çok 3 kere alınabilir); Goller Cepte Super, Standart, İddaa analiz paketleridir.
  Paycell Kart’ı Turkcell mağazalarından ve turkcell.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.
  Hediyenizi kullanmaya başlamak için öncelikle Paycell Kart aktivasyonunuzu yapmanız gerekmektedir. Paycell kartınızı Paycell uygulamasından aktive edebilirsiniz.
  Paycell uygulamasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.
  Paycell Kart'ınızı Paycell uygulamasından aktive etmek için giriş yaptıktan sonra 'Önerilen İşlemler' kısmından 'Paycell Kart' butonuna dokunarak 'Kartını Aktive Et' seçeneğini seçip kart bilgilerini girmeniz gerekmektedir. 
  Kampanyadan kampanya süresince sadece 1 kere faydalanabilirsiniz.
  Kampanyaya hak kazanan müşterilerimiz işlem anından itibaren 30 gün içerisinde Paycell Kart satın alıp kartlarını aktive etmelidir. Hediyeniz, seçtiginiz paketi hediye paranız ile satın almanıza istinaden bir ay boyunca geçerli olacaktır.
  Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
  Hediyenizi başka bir kullanıcıya devredemezsiniz.
  Paycell, kullanıcıların Turkcell hatları ve/veya kredi kartları ile anlaşmalı üye işyerlerinde ödeme yapabilmesini sağlayan bir ödeme hizmetleri platformudur.
  Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın