Temel TV+ Paketi

Temel TV+ Paketi

Kategori : Servisler

Canlı TV kanalları, heyecanlı spor,haber, çocuk,sınırlı sayıda seç izle filmleri ve daha fazlasını Temel TV+ ile izleyebilirsiniz.

14,99 TL /  AY Hemen Satın Al

Temel TV+ Paketi

​Yeni nesil TV platformu, TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanalları cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! TV+, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor. Cep telefonu ve tabletinize ücretsiz TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda www.tvplus.com.tr'ye tıklayarak siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!

Nedir ?

Temel TV+ Paketi

 • ​Yeni nesil TV platformu, TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanalları cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!
 •  TV+, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.
 • Cep telefonu ve tabletinize ücretsiz TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda www.turkcelltvplus.com.tr'ye tıklayarak siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!
 • Üstelik TV+ Turkcell haricindeki diğer operatör aboneleri tarafından da kullanılabilir. 
 • TV+ uygulamasını cihazınıza uygun uygulama mağazasından indirin ve hattınızla Turkcell Şifrenizi aldıktan sonra uygulamaya giriş yaparak siz de TV+ deneyimini yaşamaya başlayın!

​Aylık ​9,99 TL'dir.

 • ​TV+ servisi Turkcell Superonline tarafından sunulmaktadır. Turkcell bireysel aboneleri TV+ hizmetinden tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında, Turkcell kurumsal aboneleri ve diğer operatör aboneleri mobil uygulamalardan “Apple iTunes Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olarak  yararlanabilmektedir.
 • TV+ uygulaması, yeni nesil AppleTV,  IOS 8 ve üzeri cihazları, Android 4.X ve üzeri cihazları desteklemektedir.
 • TV+ uygulamasına operatör bağımsız telefon numaranız ve Turkcell Şifreniz  ile giriş yapabilirsiniz.
 • Şifrenizi unutursanız “SIFRE” yazıp 2200'a ücretsiz mesaj göndererek yeni şifrenizi alabilirsiniz.
 • Paket ya da Kirala Seyret’ten kiraladığınız içerikler otomatik olarak Turkcell ya da Turkcell Superonline faturanıza, veya mobil uygulamalardan “Apple iTunes Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak alım yapıldığında ise ilgili mobil uygulama marketi işlemlerinize yansır.
 • TV+’da kiraladığınız bir filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde istediğiniz kadar yeniden izleyebilirsiniz.
 • TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir. 6. bir cihaz kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir.  
 • TV+’ı, www.turkcelltvplus.com web sitesi üzerinden veya mobil uygulamaları üzerinden kullanabilirsiniz.
 • iOS cihazına sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!
 • Android cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!​

4 EKRAN SEÇENEĞİ
TV+ ile cebinizden, tabletinizden, bilgisayarınızdan ya da evinizden, en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz. Yani bundan sonra siz nerede, TV’niz orada!
Üstelik ekranlar arası geçiş özelliği ile cepten izlemeye başladığınız diziyi tabletinizde kaldığınız yerden keyifle izlemeye devam edebilirsiniz. 

KİŞİYE ÖZEL TV KEYFİ
TV+ ile bundan böyle hangi filmi, diziyi veya programı izlemek istediğinize siz karar veriyorsunuz. Canınız ne izlemek istiyorsa yayın akışına mahkum olmadan dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. TV+ ile artık tek yayın akışı var; o da sizinki! 

İSTEDİĞİN ZAMAN İZLEME KONFORU
İster koca bir dizinin tüm sezonu ister ilk kez yayınlanan bir film… Kaçırmak istemediğiniz ne varsa TV+ ile sınırsızca tüm cihazlarından buluta kayıt edebilir, istediğiniz cihazdan keyifle izleyebilirsiniz. 
Üstelik, kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlardan geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.

SOSYAL MEDYALI TV 
Televizyon izlerken sosyal medyada izlediğiniz programla ilgili yorumları merak mı ediyorsunuz? TV+ ile hem sosyal medyayı, hem TV’yi aynı anda ortak ekrandan takip edebilirsiniz! TV keyfi yaşarken anlık Twitter akışı üzerinden izlediğiniz programla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı da en kolay şekilde yapabilirsiniz.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın