AKK'sız Gece

AKK'sız Gece

Kategori: Joker Paketler

Gece 00.00'dan sabah 06.00'a kadar sınırsız download ve upload!

AKK'sız Gece

AKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında AKK'ya takılmadan internetin keyfini çıkarıyor.

​9,​90 TL / Ay

​Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterileri AKK’sız Gece ürününden yararlanabilir.

ÖNEMLİ: 1 Mayıs 2017 itibariyle tüm müşterilerimizin 02:00-08:00 arasındaki internet kulanımı AKK’dan düşmez​ . 


AKK’sız Gece aldığında mevcut kampanyanda gece 00:00 - 06.00 aralığındaki kullanımların AKK’dan düşmez. Fakat AKK’nı belirtilen saatler dışında (08:01 - 23:59) aşarsan, 00:00 – 02:00 arasında da AKK şartlarına tabi olursun ve download (indirme) hızın yeni AKK aşım sonrası download ve upload hızlarına güncellenir.

Mevcut paketi içerisinde AKK'sını aşmış ve bunun sonunda AKK aşımlarına göre güncellenen download( indirme) ve upload ( yükleme) hızlarına düşmüş müşteriler AKK'sız Gece'yi satın alabilir. Ancak paketini aşmış müşteriler ay sonuna kadar aldıkları  AKK'sız Gece'yi, güncellenen download( indirme) ve upload( yükleme) hızlarında  kullanabileceklerdir.  


AKK’sız Gece fiyatı aylık 9,90 TL olup iptal edilene kadar her ay yenilenerek ilgili ayki faturana yansıtılır. Ürünü iptal etmek için “İPTAL GECE” yazarak 2220’ye SMS atabilir veya Online İşlem Merkezinden iptal talebi verebilirsin. Ürün iptal talebi verilen ay sonuna kadar kullanılabilir ve ay sonunda iptal edilerek o aydaki faturaya tam olarak yansıtılır.


18 Mayıs 2017itibariyle yeni abonelik alımı yapılmayacaktır.

  • AKK’sız Gece aldığında gece 00:00 - 06.00 aralığındaki kullanımların AKK’dan düşmez.
  • İptal edilmediği sürece her ay otomatik yenilenir.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

  • SMS ile Başvur

  • Satış Noktalarımız

    Satış Noktalarımız

    Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın