TVPLUS KASIM 2016

THE TRANSPORTER REFUELED Sinema TV HD

THE TRANSPORTER REFUELED (TAŞIYICI: SON HIZ)

Taşıyıcımız bu sefer baştan çıkarıcı üç kadın tarafından banka soygunu için kiralanır ancak karşısında zorlu bir Rus mafyası vardır ve istediklerini hemen elde edemeyeceklerdir.

CHECKMATE Sinema TV HD

CHECKMATE (ŞAH MAT)

Alanında uzman denebilecek kaliteye sahip altı adam hiçbir şekilde birbirlerini tanımadan büyük bir banka soygununa karışacaklardır.

THE LITTLE PRINCE Sinema TV HD

THE LITTLE PRINCE (KÜÇÜK PRENS)

Bir pilot kendisini ıssız bir çölün ortasında bulur ve çok uzak bir gezegenden gelmiş olan küçük bir çocukla karşılaşır.

top_five_kas16_1 Sinema TV HD

TOP FIVE

Andre çılgın bir komedyendir. Ama nişanlısı, düğünlerinin televizyondan yayınlanacağını söyleyince Andre, saygın bir televizyoncudan "ciddi bir aktör" olmaya karar verir.

davinci_einstein_kas16 DaVinci Learning

WORLD AHOY – ALBERT EINSTEIN (26 KASIM 2016 / 19:18)

1879 yılında Almanya'da fakir bir ailenin matematik, fizik ve hatta müzik alanında çok özel yetenekleri olan bir çocuğu oldu.

davinci_spor_laboratuvari_kas16 Da Vinci Learning

SPOR LABORATUVARI – FUTBOL (20 KASIM 2016 / 17:15)

Futbol Laboratuvarı efsanevi uzman Dwayne De Rosario, 11 yaşındaki futbola tutkun Sophie'ye kendi vuruş tekniğini gösteriyor.

thisisus_kas16_1 FoxLife

THIS IS US (11 KASIM CUMA / 20.15)

Konusuyla dikkat çeken This is Us, aynı gün doğan, birbirini tanımayan insanların hikayelerini ve birbirleriyle olan bağlarını ekrana getiriyor.

notomorrow_kas16_1 FoxLife

NO TOMORROW (16 KASIM ÇARŞAMBA / 21.10)

Evie, her şeyin kontrolü altında olmasını isteyen, kalite kontrol uzmanı genç ve bekar bir kadındır. Xavier ise, heyecan ve adrenalin ile hayat bulan, anı yaşayan genç bir maceraperesttir.

foxcrime_kasimmaraton_prisonbreak FOXCRIME

PRISON BREAK

FOXCRIME Pazar maratonları Kasım'da her zamankinden daha heyecanlı! Kasım ayının son Pazar günü gerçekleşecek Pazar maratonunun dizisini izleyiciler belirliyor.

fx_chance_kas16_1 FX

CHANCE (2 KASIM ÇARŞAMBA / 22.30)

Desperate Housewives'ın yaratıcıları yepyeni bir dramayla karşımızda. Chance, Kem Nunn'un aynı isimli romanından uyarlandı.

fx_raydonovan_kas16_1 FX

RAY DONOVAN (1 KASIM SALI / 21.30)

Ünlülerin problemlerini çözmek onun işi! 4. sezonuyla FX'e geri dönen Holywood'un en sert adamı Ray Donovan (Liev Shrieber) geçmişin gölgesinden bir türlü kaçamıyor.

24k_jamie_jimmy_kas16_1 24 Kitchen

JAMIE VE JIMMY ILE YEMEK DÜELLOSU (22 KASIM’DAN İTİBAREN SALI / 20.30)

Çok sevilen bu programın dördüncü sezonunda Jamie ve Jimmy daha fazla tarif, daha leziz yemekler ve ünlü dostlarla geri dönüyor.

MARS Nat Geo Channel

MARS (13 KASIM PAZAR / 20.00)

2017'de etkisini daha fazla hissedeceğimiz Nat Geo'nun yeni vizyonunun ilk ürünü olacak Mars, dünyanın en yetenekli hikaye anlatıcılarının sunumu ile ekranlara geliyor.

ngc_yildizlarlabulusma_kas16_1 Nat Geo Channel

YILDIZLARLA BULUŞMA (23 KASIM'DAN İTİBAREN CUMA / 21.00)

Televizyonun en sevilen astrofizikçisi Neil deGrasse Tyson, Yıldızlarla Buluşma'nın yeni sezonunda bilim insanları, politikacılar ve sanatçılardan oluşan birbirinden ünlü konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

ngw_safariekibi_kas16_1 Nat Geo Wild

SAFARİ EKİBİ (4 KASIM'DAN İTİBAREN CUMA / 19.00)

Okavango Delta'sı, Afrika vahşi yaşamının kalbinin attığı yer…

ngw_kritikgorev_orangutanlar_kas16_1 Nat Geo Wild

KRİTİK GÖREV: ORANGUTANLAR (26 KASIM'DAN İTİBAREN CUMARTESİ / 19.00)

Onların isimlerinin tam karşılığı "ormanın insanı" ve onlar bizim en yakın kuzenlerimiz. Bize oldukça tanıdık gelen görüntüleri ve davranışları var.

HIPPA HIPPA HEY BabyTV

HIPPA HIPPA HEY (HER GÜN BABYTV’DE)

Kurmalı bebek Sophie, Hipopotam Hippa ve Köpek Bow Wow pek çok oyun oynaken, yap bozlar yaparken ve bilmeceler çözerken onlara katılın.

MARVEL YENİLMEZLER BİRLİĞİ Disney Channel

MARVEL YENİLMEZLER BİRLİĞİ

Hatalı Süper Asker Serumu yüzünden Red Skull Ölmek üzeredir. Iron Man'in zırhını çalmaya ve Kaptan Amerika'yı kaçırmaya çalışacaktır.