FIVE Sinema TV HD

FIVE (BEŞ)

Beş çocukluk arkadaşı ömür boyu olacak şekilde bir apartman dairesi kiralar ve ödemeleri gereken faturalar, giderler için esrar satacaklardır.

film_slow_learners_kapak Sinema TV HD

SLOW LEARNERS (GEÇ ANLAYANLAR)

Mütevazi insanların yaşadığı bir kasabada Jeff ve Anne lise arkadaşlarıdır ve araları çok iyidir. Yanlız ikisinin sadece ortak yönü arkadaş olmaları değil aşk hayatlarıda aynıdır.

I CAN QUIT WHENEVER I WANT Sinema TV HD

I CAN QUIT WHENEVER I WANT (İSTEDİĞİMDE BIRAKIRIM)

Hayatını zorlukla kazanan bir kimyager ve araştırmacı akademisyen, üniversitedeki bütçe kesintileri nedeniyle işten atılır.

TOP FIVE Sinema TV HD

TOP FIVE (EN İYİ BEŞ)

Andre lafını esirgemeyen çılgın bir komedyendir. Ama reality şov sunucusu seksi nişanlısı, düğünlerinin televizyondan yayınlanacağını söyleyince Andre, saygın bir televizyoncudan "ciddi bir aktör" olmanın püf noktalarını öğrenmek için harekete geçer.

DRIFT Sinema TV HD

DRIFT (AKINTI)

Avustralya, 1970'ler. Kelly kardeşler Andy ve Jimmy'nin tek bir tutkusu vardır: büyük dalgalarda sörf yapmak.

TABLE FOR THREE Sinema TV HD

TABLE FOR THREE (ÜÇ KİŞİLİK MASA)

Aşk hayatında tam bir beceriksiz olan Scott Teller, sevgilisi tarafından terkedilir. Scott aşk acısını atlatamadan önce aynı zamanda tek arkadaşı olan ev arkadaşı iş için şehir dışına taşınır.

foxlife_the_exorcist FoxLife

THE EXORCIST

The Exorcist efsanesi FOXLIFE ekranlarında geri dönüyor. William Blatty'nin 1971'de basılan romanından uyarlanan kült korku filmi The Exorcist, sinema kalitesini aratmayan dizi uyarlamasıyla sevenleriyle buluşuyor.

foxlife_empire_kapak FoxLife

EMPIRE

Lucious Lyon ve imparatorluğu şimdiye kadarki en görkemli sezonuyla FOXLIFE'a dönüyor.

foxlife_scream_quins_kapak FoxLife

SCREAM QUEENS

Emma Roberts ve Jamie Lee Curtis gibi isimlerin başrolünü paylaştığı Scream Queens 2. sezonuyla, Amerika yayınından 1 gün sonra FOXLIFE ekranlarında.

foxlife_prettylittle_liars_kapak FoxLife

PRETTY LITTLE LIARS

"Cevapların alınacağı sezon" olarak tanımlanan yeni sezonuyla Pretty Little Liars FOXLIFE ekranlarında!

UZUN ÖMRÜ KOVALAMAK Da Vinci Learning

UZUN ÖMRÜ KOVALAMAK

Uzun yaşam sürmeyi etkileyen ilginç faktörleri araştırıyoruz. Yaşlanma sürecinin arkasındaki bilimi araştırarak, altın çağımızda sağlıklı kalmanın ipuçlarını topluyoruz.

PRISON BREAK FOXCRIME

PRISON BREAK

2005-2009 seneleri arasında yayınlanmış olan efsane dizi Prison Break, FOXCRIME ile geri dönüyor.

AMERICAN HORROR STORY FX

AMERICAN HORROR STORY

Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un Emmy ve Golden Globe ödüllü antolojisi American Horror Story, 6. sezonu ile oldukça gizemli bir şekilde geri dönüyor!

24kithen_yakala_pisir 24 Kitchen

YAKALA PİŞİR

Balık konusunda tutkulu olan ünlü şef Valentine Warner, 2 Michelin yıldızlı Nathan Outraw'a İngiltere kıyılarını dolaştıkları bir deniz yolculuğunda meydan okuyor!

ngc_gorevimiz_makine Nat Geo Channel

GÖREVİMİZ MAKİNE

Makineleşmenin geldiği inanılmaz noktaya, teknoloji uzmanı 2 dehanın gözünden bakacağımız bu belgesel seride son yılların en fazla ses getiren ve gündem değiştiren, deneysel ve yenilikçi makinelerini inceleyeceğiz.

ngw_hayvan_hastanesi Nat Geo Wild

HAYVAN HASTANESİ

Bu özel belgesel, pek çok egzotik hayvanın yanında evcil hayvanların acil servise geldikleri andan teşhis, ameliyat ve taburcu sürecine kadar her şeyi ekranlara taşıyor.

THE POST TRAIN BabyTV

THE POST TRAIN

Hızlı Frank dünyanın her yerindeki arkadaşlarına paketlerini postalayıp iletirken siz de BabyTv'de ona katılın.

DISNEY CHANNEL Disney Channel

DISNEY CHANNEL

Gloom kardeşler'in Neşe Köyü'nün hayvanlarına sihir yapıp uçmalarını sağladıklarında ve kasabadaki bütün yiyecekler yendiğinde neler olduğunu görmek ister misin?