ANA PAKETLER

+Net

+Net Paketi

+Net paketiyle, en sevilen yerli TV kanallarını webden, cepten, tabletten sabit internet bağlantısı ile izleyebilirsiniz. Ayrıca “Kirala izle” filmlerden dilediğinizi kiralayabilirsiniz.

Cep

+Cep Paketi

+Cep paketiyle, en sevilen yerli ve yabancı TV kanallarını ve onlarca “Seç İzle” filmini cepten, tabletten, webden Wi-Fi veya Turkcell 3G bağlantısı ile izleyebilirsiniz. Ayrıca “Kirala İzle” filmlerinden dilediğinizi kiralayabilirsiniz.

*9.90’lık paket ücreti faturanıza TV+ Aboneliği (3.90TL) ve 5GB TV+ İnternet Aboneliği (6TL) olarak yansır.
**İlk 30 gün ücretsiz kampanyası servise yeni gelen kullanıcılar için geçerlidir.

Cep

Turkcell TV+ Giriş Paketi

Aile

Turkcell TV+ Aile Paketi

Extra

Turkcell TV+ Extra Paketi

EKSTRA PAKETLER

Sinema TV

Sinema TV Paketi

SinemaTV kanalları ile yüzlerce film ve diziye ulaşabileceğiniz Sinema Hemen sizleri bekliyor!

Detay

Eğlence

+Eğlence

Yüzlerce film, en popüler diziler, plus kategorisinde sizin için seçilen videolar +Eğlence paketiyle hayatınıza renk katacak. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

Sağlık

+Sağlık

Dr. Aytuğ Kolankaya ve uzman doktorların sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları cevapladığı videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

Çocuk

+Çocuk

Çocukların eğlenirken yepyeni şeyler öğreneceği eğitici videolar bu pakette. Üstelik Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence Paketi kullanıcılarına ücretsiz! Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+Akademi

+Akademi

Turkcell Akademi’nin hazırladığı İnovasyon, Kişisel Gelişim ve Liderlik alanlarında aradığınız tüm eğitim videoları bu pakette!Web’den ve cep telefonlarınızdan izleyebileceğiniz +Akademi, tüm cep veya web paketine sahip Turkcell TV+ kullanıcılarına ücretsiz! Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+Ek Profil Paketi

+Ek Profil Paketi

Aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+100 Saat Kayıt Paketi

+100 Saat Kayıt Paketi

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +100 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+250 Saat Kayıt Paketi

+250 Saat Kayıt Paketi

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +250 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay