Turkcell TV+’ı Keşfedin

kesfet_1
Vimeo Fragman Vimeo Durdur
Yayını Geri Al

Yayını Geri al

Tv kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 12 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 12 saat dilimi içersinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İleri ve geri alma özelliği ile, istediğiniz bölüme giderken, önceki ve sonraki seçenekleriyle de programlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Aynı Anda Onlarca Kanalı Kaydet

TV kanalını izlerken kayıt « R » tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki « Kaydet » seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Sürekli Kayıt’, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

Yayını Geri Al

Yayını Geri Al

İnternet Kotandan Düşmeden İzle

Tüm yayınları TV’den, bilgisayardan, tablet ve akıllı telefonundan, üstelik fiber internet kotandan düşmeden izle. TV+çok ekranlı bir servis olup, TV’den izlemeye başladığınız bir yayını bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan kaldığınız yerden seyretmeye devam edebilirsiniz. Tüm ekranlardan kayıtlarınıza, favorilerinize ve kişiselleştirdiğiniz özelliklere ulaşabilirsiniz.

Yayını İstediğin Anda Durdur, İzlemeye İstediğin Zaman Kaldığın Yerden Devam Et

Turkcell TV+’da izlediğiniz bir programı ya da yayını kumanda üzerindeki ‘Durdur’ tuşunu kullanarak durdurabilir, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Yayını Geri Al

Yayını Geri Al

Programın Yorumlarını Twitter’dan Oku, Yorumunu Facebook ve Twitter’da Paylaş

Facebook ve Twitter hesaplarınızı cep telefonu, tablet veya web uygulaması üzerinden tanımladıktan sonra izlediğiniz program, film ve diziler hakkındaki yorumları Twitter’dan okuyabilir, yorumlarınızı Facebook ve Twitter’dan paylaşabilirsiniz.

Kumanda Kavgasına Son

Turkcell TV+ Ev paketlerinden birine sahipseniz, TV ekranından bir yayını izlerken, aynı anda bilgisayar ya da tablet gibi ek bir ekrandan daha, farklı bir içeriği izleyebilirsiniz. Böylece kumanda kavgasınalo gerek kalmaz.

Yayını Geri Al

Yayını Geri Al

100’lerce Film ve En Popüler Diziler Her Zaman ve Her Yerde Elinizin Altında

Turkcell TV+ paketinizin kapsamında olan 100’lerce «Seç İzle» filmini televizyondan, bilgisayardan, tabletten ya da telefondan izleyebilirsiniz. Ayrıca 300den fazla «Kirala İzle» filminden dilediğinizi kiralayabilirsiniz.Paketiniz kapsamındaki Plus Salonlarda ise sizin için seçilen film ve dizilere ulaşabilirsiniz. Romantik, Komedi, Aksiyon türlerindeki filmlerin ve tüm sezonlarıyla popüler dizilerin bulunduğu Plus Salonlarda yayın akışına takılmaz, istediğiniz içeriğe kolayca atlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman filmi durdurup, istediğiniz zaman izlemeye devam edebilir ya da başka bir filme geçiş yapabilirsiniz. Plus Salonlar’a kumandanızdan 1’e basarak, Web’de ana sayfadan, mobil cihazlarda TV rehberi içerisinden ulaşabilirsiniz. Plus Salonlar’da film izlerken kumandada bulunan (+) butonunun alt tuşuna 2 kere basarak salonlarda bulunan tüm filmleri görebilir, aralarından izlemek istediğiniz filmi seçebilirsiniz.