VAHŞİ DÜNYA (21 AĞUSTOS'TAN İTİBAREN PAZAR / 19.00)

vahsi_dunya
Nat Geo Wild Info

VAHŞİ DÜNYA

VAHŞİ DÜNYA (21 AĞUSTOS'TAN İTİBAREN PAZAR / 19.00)

Hayvan yaşamı ve doğanın mükemmel fakat bir o kadar hassas dengesini derinlemesine inceleyen bu belgeselde en güncel araştırmalar kullanılarak ormanlar, dağlar, çöller ve okyanuslar geçilerek hayvanlar alemini keşfe çıkacaksınız. Hayvanların yaşadığı ortamı ve onları çevreleyen doğal koşulları hiç bu kadar yakından görmemiştiniz. Değişen koşullara karşı adapte olma, her şeye rağmen hayatta kalma içgüdülerinin ne kadar yoğun olduğu gözlerden kaçmayacak.

KÖPEK BALIĞI FESTİVALİ

Nat Geo Wild Info

KÖPEK BALIĞI FESTİVALİ

KÖPEK BALIĞI FESTİVALİ (22 AĞUSTOS’TAN 27 AĞUSTOS’A KADAR / 19.00)

Nat Geo Wild’ın köpek balıklarını mercek altına aldığı, onların en özel sırlarını, özelliklerini ve değişik türlerini ekranlara taşıdığı özel haftası Köpek Balığı Festivali Ağustos’ta ekranlarda. Pazartesiden cumartesiye her gün yeni bir belgesel ile ekranlara gelecek Köpek Balığı Festivali’nde büyüleyici bir evrim geçiren ölümcül avcılar devasa çekiç başlı köpek balıklarından, köpek balığı saldırılarına, saldırıları önleme yöntemlerine kadar köpek balıkları ile ilgili merak edilen her şey ekranlarda olacak.

DÜNYA FİL GÜNÜ

Nat Geo Wild Info

DÜNYA FIL GÜNÜ

DÜNYA FİL GÜNÜ (12 AĞUSTOS)

Fillerin korunması konusunda dikkat çekmek için kutlanan Dünya Fil Günü, Nat Geo Wild ekranlarında özel bir kuşakla yerini buluyor. Fillerle ilgili daha önce hiç yayınlanmayan belgesellerin yayınlanacağı bu özel kuşakta Masai Mara’da yemek ve su için avcıların arasından geçerek hayatta kalmaya çalışan fillerden yepyeni araştırmalarla keşfedilen fillerin zihinlerine kadar pek çok özel gösterim ekranlara gelecek.