Facebook Google+ Twitter

Süper Konuşma Kampanyası

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Süper Konuşma Kampanyasından, yeni ve mevcut bütün Turkcell Superonline internet müşterileri, Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak veya Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek kapsamında ses hizmeti almaları ve ilgili süper dakika paketine 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.

Süper Konuşma Kampanyası faydaları nelerdir?

Ev telefon numaranız değişmeden, numaranızı taşıyarak tercih ettiğiniz dakika paketi ile %40’a varan avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle ek olarak aylık 3000 dakika ücretsiz görüşme olanağına da sahip olursunuz. Üstelik DECT telefonunuz da Turkcell Superonline’dan size kampanya kapsamında taahhüt süresince ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kampanyaya nasıl katılacağım?

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 850 222 0 222), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline bayi ve bireysel online işlem merkezi kanallarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılınabilir.

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 08 Mart 2013 - 01 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyanın taahhüt süresi nedir? Taahhütsüz seçeneği var mıdır?

Süper Konuşma kampanyası taahhüdü 24 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

Tercih ettiğim dakika paketleri hangi yöne doğru yapılan aramaları kapsar?

Süper Dakika Paketleri; Şehiriçi, Şehirlerarası, Uluslararası 1. Kademe PSTN, Yurtiçi GSM, 444, Üç Haneli Ücretli Özel Servis Numaraları (1XY) ve Diğer Alternatif Telekom Operatörleri aramalarını kapsamaktadır. Ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler için 60 saniyedir.

Dakika Paketi aşımında nasıl ücretlendirilirim?

Dakika paketi aşımları mevcut kullanmakta olduğunuz ses tarifenizden ücretlendirilecektir.

Kullanmadığım dakikalar bir sonraki aya devreder mi?

Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Ev telefonum yok, sabit numaramı taşımadan da bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Evet, Numara tahsisi yaparak da kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik Süper Dakika paketlerine 24 ay taahhüt veren müşterilere numara tahsis kapsamında da herhangi bir sabit ücret uygulanmamaktadır.

Ev telefon numaramı nasıl taşırım?

0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya www.superonline.net üzerinden numara taşıma başvurunuzu yapabilirsiniz.

Talebiniz ve evraklarınız (TC Kimlik No, kimlik belgesi, numara taşıma belgesi) alındıktan sonra bilgileriniz kontrol edilerek numaranızın Turkcell Superonline'a taşınma işlemine başlanır. Taşıma işleminiz gerçekleşmeden önce, geçişin hangi tarih ve saatte gerçekleştirileceğine dair bilgilendirme ve numaranızın Turkcell Superonline'a başarıyla taşındığı bilgisi ayrıca SMS ile size iletilir.

Ev Telefonunu Taşımak (Numara Taşıma) için sabit ücret öder miyim?

Hayır, herhangi bir sabit ücret yoktur.

Kurulum ücreti alınmakta mıdır?

Hayır, Numara taşıma veya tahsis aboneliklerinde kurulum ücreti alınmamaktadır.

Kampanya süresi içinde dakika paketi değişikliği yapabilir miyim?

Kampanya süresi içinde üst paketlere ya da alt paketlere herhangi bir geçiş yapılamamaktadır.

Özel günlerde çok fazla telefon ile konuşmam gerekiyor, sadece bu dönemlerde kullanmam üzere önereceğiniz özel bir paket var mı?

Yoğun görüşme yapacağınız dönemlerde Joker Dakika paketlerini, mevcut paketinize ek olarak satın alıp sadece talep ettiğiniz ay içinde 30 gün geçerli olacak şekilde tek seferlik kullanabilirsiniz.

24 aylık taahhüt süresinden önce Süper Konuşma kampanyası kapsamındaki Süper Dakika paketi aboneliğimi iptal edebilir miyim?

Taahhüt sürenizden önce ses aboneliğinizi ya da ilgili süper dakika paketi aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda ücretsiz olarak verilen DECT telefon bedeli (D160 DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL, ePure DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 240 TL) ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturanıza yansıtılır.

24 Ay Taahhüt süresinden önce internet aboneliğimi iptal etmem durumunda KİB yansır mı?

Evet internet aboneliği iptali durumunda ses hizmeti de iptal olacağından ilgili internet kampanyanızın cayma bedellerine ek olarak ücretsiz olarak verilen DECT telefon bedeli (D160 DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL, ePure DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 240 TL) ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturanıza yansıtılır.

DECT Telefonum arızalandığında nereden destek alabilirim?

Gigaset DECT Telefonları için:
Gigaset İletişim Cihazları Ltd Şti , Yakacık Cd. No:111 22 Nolu bina Kartal - İstanbul / Turkey
Tel: +90 216 459 33 97
Fax: +90 216 459 39 66

Sagemcom DECT Telefonları için:
Nispetiye Cad. Peker Sokak No:8/3 Levent, 34330 İstanbul / Turkey
Tel: +90 212 268 03 03
Fax: +90 212 268 53 56

SwissVoice ePure DECT Telefonları için:
Mobicom Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.
Telefon: +90 (212) 282 6777
Faks: +90 (212) 282 6707
E-Mail: teknik@mobicom.com.tr
Adres: Menekşe Sokak No: 5 Akatlar, 34330 İstanbul

Ay ortasında aboneliğime başladım ücretlendirmem nasıl olacaktır?

İlgili dakika paketi için aboneliğin başladığı ilk ay kıst ücret uygulanırken dakika paketi kullanım hakkının tamamı hizmet kapsamında sunulur. Aboneliğiniz devam ettiği sürece diğer aylar ilgili dakika paketleriniz ayın başından başına yenilenir.

Süper Konuşma kampanyası kapsamında sunulan Süper Dakika Paketi fiyatları ve damga vergileri tutarları nelerdir?

KBir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak ilk müşteri faturasına yansıtılır.

İlgili Süper Dakika paketlerinin aylık paket ücreti detayları aşağıda mevcuttur. Fiyatlara tüm vergiler %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

Dakika Paket Adi Aylik Paket Ücretleri
Süper 200 Dakika (D160 DECT'li) 11,99 TL
Süper 300 Dakika (D160 DECT'li) 15,99 TL
Süper 300 Dakika (ePure DECT'li) 22,99 TL
Süper 600 Dakika (ePure DECT'li) 28,99 TL
Süper 1200 Dakika (ePure DECT'li) 44,99 TL