Facebook Google+ Twitter

Star Konuşma Paketi

Star Konuşma Paketleri nedir?

Star Konuşma Paketleri, içerisinde hem Türkiye’de ilk kez sahip olabileceğiniz ePure Süper DECT Telefonunu hem de seçeceğiniz dakika paketini bulunduran pakettir. Bu konuşma paketleriyle, internet üzerinden avantajlı fiyatlarla görüşme yapabilirsiniz.Siz de şimdi ev telefonunuzu Turkcell Superonline’a taşıyın, sabit ücret ödemeden bu paketlerden yararlanın. Mevcut ve yeni aboneler, numaralarını taşıyarak, ya da bir numara tahsis ederek, modemlerine Süper DECT’lerini bağlayıp Star Konuşma Paketi dakikalarını kullanabilir ve bu hizmetten yararlanabilirler.

Avantajları Nelerdir?

 • Türkiye’de ilk kez sahip olabileceğiniz Süper DECT ePure’a sahip olma fırsatına kavuşursunuz. Dizayn harikası ePure Süper DECT, çok avantajlı ve hesaplı dakika paketleriyle birlikte sadece Turkcell Superonline’da.
 • Üstelik numaranızı taşırsanız sabit ücret de ödemezsiniz! Eski numaranız da değişmez.
 • Her Yöne dakika paketleri ile daha çok konuşur, daha az ödersiniz.
 • İnternet ve sabit telefon kullanımlarınızı tek faturada ödersiniz./li>
 • Diğer Turkcell Superonline Ses abonleriyle sınırsız ve ücretsiz konuşabilirsiniz. 24 Ay fiyat garantisi ile hesabınızı bilirsiniz.
 • Star Konuşma Paketleri, internet üzerinden avantajlı fiyatlarla görüşme yapmanızı sağlayan sabit telefon hizmetidir. Ev telefonunuzu, numaranız değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da numara tahsisi yaparak Star Konuşma Paketkerinin keyfini yaşayabilirsiniz. Ev telefonunuzu taşımak için yapmanız gereken sadece Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerini arayarak başvuruda bulunmaktır. Numara taşıma ya da tahsis işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu mevcut modeminize bağlayarak dilediğinizce konuşabilirsiniz.
 • Kampanyadan kimler faydalanabilir?

  Star Konuşma Paketi Kampanyasından, tüm mevcut ve yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterilerimiz ev telefon numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyarak, ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis ederek 24 ay taahhütle kampanyadan yararlanabilirler. Mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmaması gerekmektedir.

  Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

  Kampanya 15 Haziran 2012 – 15 Mart 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanyaya nasıl katılacağım?

  Kampanyaya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, www.superonline.net, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür. Kampanya kapsamında taahhüt verilerek seçilen DECT telefonu, Turkcell Superonline yetkili bayileri tarafından abonelerin adresine teslim edilecektir.

  Tercih ettiğim dakika paketleri hangi yöne doğru yapılan aramaları kapsar?

  Turkcell Superonline ses müşterileri ile (31 Aralık 2012) yıl sonuna kadar sınırsız ve ücretsiz kullanım yapabilirsiniz. Dakika paketleri Şehiriçi, Şehirlerarası, Uluslararası 1. Kademe PSTN, Yurtiçi GSM, diğer alternatif operatör aramalarını kapsamaktadır.

  Diğer yönlere yapılan aramalar için Konuştukça Öde tarifesinden ücretlendirirsiniz. Tarife detayları için www.superonline.net ziyaret edebilirsiniz.

  Dakika Paketi aşımında nasıl ücretlendirilirim?

  Dakika paket aşımı durumunda her yöne konuşmanın dakikası tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV dahil) 9,2 krş/dakika olarak ücretlendirilirisiniz. (Konuştukça Öde) Tarifeniz ile ilgili detayları www.superonline.net web sayfasından görebilirsiniz.

  Kullanmadığım dakikalar bir sonraki aya devreder mi?

  Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.

  Ev telefonum yok, sabit numaramı taşımadan da bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

  Evet, Numara tahsisi yaparak da kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz dakika paket ücretinize ek olarak tüm vergiler dahil aylık 2 TL (KDV ve ÖİV dahil) ücretlendirilirsiniz.

  Ev telefon numaramı nasıl taşırım?

  0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya www.superonline.net üzerinden numara taşıma başvurunuzu yapabilirsiniz. Talebiniz ve evraklarınız (TC Kimlik No, kimlik belgesi, numara taşıma belgesi) alındıktan sonra bilgileriniz kontrol edilerek numaranızın Turkcell Superonline'a taşınma işlemine başlanır. Taşıma işleminiz gerçekleşmeden önce, geçişin hangi tarih ve saatte gerçekleştirileceğine dair bilgilendirme ve numaranızın Turkcell Superonline'a başarıyla taşındığı bilgisi ayrıca SMS ile size iletilir.

  Ev Telefonunu Taşımak (Numara Taşıma) için sabit ücret öder miyim?

  Hayır, herhangi bir sabit ücret yoktur.

  Kurulum ücreti alınmakta mıdır?

  Hayır, Numara Taşıma veya Tahsis aboneliklerinde kurulum ücreti alınmamaktadır.

  Kampanya süresi içinde İnternet (data) kampanyamı değiştirebilir miyim?

  Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler kampanya iptal bedeli olarak faturalandırılır. Ayrıca, alt pakete yapılan geçişler sonrası müşteri Star Konuşma Paketi taahhütnamesini bozmuş sayılacak ve cayma bedeli olarak kalan donanım taksitleri yansıtılacaktır

  Kampanya süresi içinde dakika paketi değişikliği yapabilir miyim?

  Devam eden bir Star Konuşma Paketi ya da Star Konuşma Paketi taahhütnamesi sırasında, Star Konuşma Paketleri arasında geçiş yapılamaz.

  Özel günlerde çok fazla telefon ile konuşmam gerekiyor, sadece bu dönemlerde kullanmam üzere önereceğiniz özel bir paket var mı?

  Yoğun görüşme yapacağınız dönemlerde Joker Dakika paketlerini, mevcut paketinize ek olarak satınalıp sadece talep ettiğiniz ay için kullanabilirsiniz. Ek paket bir sonraki ay devam etmez.

  Kampanyanın taahhüt süresi nedir? Taahhütsüz seçeneği var mıdır?

  Kampanyanın taahhüdü 24 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

  24 aylık taahhüt süresinden önce Star Konuşma Paket aboneliğimi iptal edebilir miyim?

  Taahhüt sürenizden önce ses aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda satın almış olduğunuz ePure Süper DECT Telefonun kalan taksitleri faturanıza yansıtılır. Bu durumda, dakika paketleri üzerinden uygulanan indirimin faydalandığınız ay kadar tutarı da ayrıca faturanıza yansıtılacaktır.

  Abone mevcut Fiber İnternet ve / veya Ses aboneliğini iptal edip, aldığı donanımın taksidini ödemeye devam edebilir mi?

  Abone, Fiber İnternet ve / veya Konuşma paketi hizmetini iptal edip, aldığı donanım taksitlerini ödemeye devam edemez. Fiber İnternet hizmeti sonlandırılırsa, Star Konuşma Paketi kampanyası taahhüdü de bozulmuş olur. Bu durumda, aboneden hem Fiber İnternet hizmetine (seçilmiş mevcut kampanya şartları üzerinden) ilişkin hem de Star Konuşma Paketi cayma bedelleri alınır. Ayrıca kullanıcı, kota ve dakika aşım ücretlerini ve ödenmemiş borçlarını da ödemekle yükümlüdür.

  Birden fazla Star Konuşma Paketi ve yanında birden fazla Süper DECT telefonu alabilir miyim?

  Hayır. Taahhüt süreniz boyunca yalnızca bir adet Star Konuşma Paketi ve yanında almayı hak kazandığınız bir adet Süper DECT telefonunu satın alabilirsiniz. Eğer aboneliğiniz altında birden fazla fiber internet kampanyanız olsa dahi, her bir fiber internet kampanyası için birer adet Star Konuşma Paketi (ve birer adet Süper DECT telefonu) alabilirsiniz. Turkcell Superonline’dan ayrı ayrı kampanyalardan alabileceğiniz toplam en fazla DECT telefonu sayısı 3 (üç) adettir.

  Satın aldığım DECT Telefonu arızalandığında nereden destek alabilirim?

  SwissVoice ePure DECT Telefonları için:
  Mobicom Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.
  Telefon: +90 (212) 282 6777
  Faks: +90 (212) 282 6707
  E-Mail: teknik@mobicom.com.tr
  Adres: Menekşe Sokak No: 5 Akatlar, 34330 İstanbul